Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar benim 11 yıla aşkındır süren davam var...benim davamın sonuçlanmasını bekliyorum karş taraf çok zengin hahkeme sürekli erteleniyor...neyse sormak istediğim ben kaza yaptığımda sigortasızdım onlar inkar ediyor çalışanımız değil diye...bizde iş kazası diye sgk ya baş vurduk müfettiş geldi ben şahid gösterdim müfettiş iş kazasıdır diye yazıcam zaten herşey ortada ama komisyon ne karar verir bilmiyorum dedi şimdi sgk ya evrakları vereli 3 ya odu daha sürecekmi acaba %80 ağır özürlü evet rapurumu falaan hepsini verdim sizce beni tekrar hastaneye gönderirlermi...

Asıl konu ben maduryetimi berilmek için bimere yazı yazmak istiyorum işlerin hızlanması için bana dilekçe örneği gibi bir yazı hazlarsanız bende allah razı olsun derim anca teşekkürler...

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    61

Türkiye `deki adelet sistemi 11 yıl dava mı sürer demeyin sürüyor çünkü , birde buna zaman aşımı ekleyip davanın düşmesini isterler.

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mağdur olan benim ben bazen 1 tl nin hesabını yapmak zorunda kalıyorum ama karşı taraf zengin milyon dolarlık arabalarla geziyor ben ise kırık olan tekerlekli sandalyemi yapamıyor durumdayım adamların iş yerinde kaza yaptım suçlu gibi görünüyorum....

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    61

Kardeş benim davam 7 yıldır sürüyor bende mağdur oldum ama adalet sistemi bizde işlemiyor. Hakim zaman aşımına uğradı diyor bana ve tazminat alacağım adamlarda zaman aşımından mal kaçırmaya kalkıyorlar . Ben bimere yazdım ve duruşmada hakim beni şikayet etmişsin dedi sizi değil sistemi şikayet etmek istedim ben dedim 7 senedir bir dava sonuçlanmazmı dedim. Senin anlayacağın benim ne hakimlere ne avukatlara nede adalet sistemine güvenim ve inancım kalmadı.

Üye
    firar38 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2013
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yaşadıklarınıza benzer olayın mağduruda benım Allahın adaletine bıraktım...