Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    astsby Avatarı

Son Giriş
    23.12-2012
    Saat
    13:50
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkesın bu konu hakkında fikrine cok ıhtıyacım var

ana yoldan gıderken ara yoldan onume arac fırladı kuralları bılmeyen suruculerden bırı suc bende deıl sende dıyerek suclamaya bırde araba kullanmama yorum yapan sahsıyetler hep benı suclamaktan baska bırsey yapmadılar sen kendı aracını ben kendı aracımı yaptırayım dedı bende ben kendı aracımı nıye parayla yaptırayım ıkı tarafında kasko vs de yok

kısaca herkes kendı aracını yaptırsın deyıp ayrılmak ıstedıler ben nıe parayla yaptırayım sucsuz oldugum halde sonra polıs geldı
    karsı taraf 8/8 suclu cıktı bırde ceza puanı 90 mış tekrar puan cezası yedı ve ehlıyetı alındı

aracın sıgortası olmadıgı cıktı arac bağlandı tabıkı o dk hemen sıgortacılarını arayıp arabayı gerı almak ıcın anında kazadan sonra sıgorta yapırdılar ama benım ıcın neye yarar

benımde zararımı odemıyorlar mahkemeye basvur dıyorlar

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet mahkemeye başvur, başka türlü alamazsın.ayrıca mahkeme masraflarınıda öder.senin bir kaybın olmaz.
    güvence hesabı maddi hasarlı kazalarda hasarı ödemiyor maalesef
    Güvence Hesabı

Başlığın Etiketleri