Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    matchstick Avatarı

Son Giriş
    11.03-2013
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba 1 ay önce şirket servisi ile kaza yaptık. Kırmızı ışıkta geçen kamyon bizim araca çarptı. Yani tutanakta kamyon tam kusurlu bulundu.Servis içinde 26 kişi vardı. Bir arkadsin kalca kemiği , birinin omuz ve göğüs kemiği, birin kaburgaları kırıldı. Biz 2 3 şer aylık heyet raporu aldık.ve iş yeri iş -trafik kazasi olduğunu bildirdi.tutanaklarimiz mevcut.Diğerleri hafif yaralı idi. Ben ve bu 3 4 ağır yaralı arkadaşlar maddi manevi tazminat almak istiyorz. Bu konu ile ilgili ne yapmamız gerekiyor, nasil bir yol izleyelim.. İlginiz icin tesekkurler.

Üye
    matchstick Avatarı

Son Giriş
    11.03-2013
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Geçen ay şirketin servisi ile kaza yaptık. Servisde 26 kişi vardı.ben ve 3 , 4 arkadaş ağır yaralandik. Birinn kalça kemiği, birinn kaburgaları kırıldı vs vs. Bize çarpan kamyonn şirket aracı. Ve bütün evraklari tammis. Ve tam kusurlu bulunmuş. Emniyetten aldığımız bilgiler. Öğrenmek istediğim ben ve arkadaşlarim bir şekilde dava açmak istiyoruz. Ne yapmamız gerekiyor,,nasil bir yol izleyelim. ? İlginiz icin şimdiden tesekkurlr.... Herkese geçmiş olsun. Bol sifalar

Üye
    danışma Avatarı

Gerçek Adı
    Nermin Efe
    Son Giriş
    22.11-2012
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba öncelikle geçmiş olsun .Tazminat alabilirsiniz kardeşim ama sanırım kaza yeni iyileşme sürecini beklemek lazım temenni etmiyorum ama sakatlık yada hareket kısıtlılığınız kalırsa o oranda maddi tazminat alabilirsiniz.Kusurlu tarafada manevi taminat davası açılıp yine iş gücü kaybınıza göre tazminat alırsınız.

Üye
    tazminathukukçusu Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba gecmıs olsun. olusacak kısıtlılık durumuna göra çarpan arac sıgortasından tazmınat alabılırsnız. ıyılesme surecının beklenmesı gerekır.