Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    snyrhylz Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    30.10-2012
    Saat
    19:42
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ismim mehmet 2009 da trafık kazası gecırdım sonucunda sol bacagım kalcadan kırıldı femur+fbia kırıkları oldu vee kalcadan fidali bilege kadar platin taktılar sonra duydumkı haklı haksız aranmazsızın tazmınat hakkımız dogmus ben motorluydum ehliyetım yokdu haksızdım şimdi anayasada hak kazanmıssım %10 suan özürlü raporu verdiler bana tazmınat cıkarmı cıkarsa tahmını ne olur? yardımcı olursanız çok sevinirim herkeze tesekkürler.

Üye
    mustafa.ay Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    04.05-2017
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hatayı belli edecek kanıtın varmı mesela sen haklısındır ama ehliyetin yoktur ama araba haksızdırda senın ehlıyetın olmamasından konu kapanıyorsa boyle hukuken hakkın var ise bende ucundan bişiler çıkabilir. avukata başvurmalısın.

Üye
    sozerhukuk Avatarı

Son Giriş
    20.02-2016
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    gümüşhane
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Değerli kardeşim geçmiş olsun. haklı haksız aranmaksızın diyorsun ancak o durum asli kusurlu olupta vefat eden sürücünün geride kalan mirasçıları için geçerli. yani kusurun tamamı sende ise isterse %90 özürlü raporun olsun tazminat alamazsın. ayrıca 06,06,2011 tarihinde önce vefat eden asli kusurlu sürücülerin mirasçıları da tazminat alamazlar zaman aşımı 2 yıldır.