Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    amerikada bir arkadaş minderi alıp yollayacak bana ama hangi rohoyu alacağıma karar veremedim. kargoya verirken kutusundan çıkartıpdamı yollanmalı, gümrük ücreti ne kadar olur 85-90 kiloyum. sandalyenin yan tarafı 42cm, ön tarafı 45cm. bası yaram yok, öne doğru kaymada yaşamıyorum LTF. YARDIMCI OLUN

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

9x9 hücreli roho Quadtro Select Cushion almalısınız bence.

Gönderirken kutusuz gönderilmesi bir soruna yol açmaz bence. Ama yine de şu balon balon olan ambalaj naylonlarına sarması daha iyi olur.

Ticari bir gönderi olmayacağı için gümrükte soruna yol açmaz diye düşünüyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    11

çok tşkr ederim can arkadaşım

ebatı nasıl olacak sandalyem yan tarafı 42cm. ön tarafı 45cm. rohoda ölçülere baktım 16x18 var. birde 18x16 var

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

16x16 olması yeterli.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    los angeles da bulunan bir arkadaş tarafından alınan roho minder FedEx ile perşembe günü kargoya verilerek bu gün MNG kargo tarafından evime teslim edildi. kargo dahil 400 dolar. gümrük diye bir sorunla karşılaşmadım