Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    unimer.tr Avatarı

Gerçek Adı
    Pera Perla
    Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Teşekkürler.
    Lithyum akülerin diğerlerin tek farkı hafif olmaları...aynı problemler bu akülerde de söz konusu..firmanın bu konuda da çalışması var.
    Günümüzün ve geleceğin en büyük problemleri daha fazla enerji ihtiyacı (= enerjinin depolanması).
    Sonuç olarak elektrikli arabalar aynı engelli araçları ve scooterları gibidir, yani temel mantık aynı.
    Elektirikli arabalarda da akünün (türü farketmiyor) problemler şu an akülü aracınızda kullanılanın aynısı (=akünün depoladığı enerji miktarı, gücü, kalitesi ve ömrü)

Üye
    leventsaritas Avatarı

Gerçek Adı
    Levent
    Son Giriş
    27.09-2017
    Saat
    17:55
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    38

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar ben beatı 3 aydır kullanıyorum. ilk 2 ay 2 adet ömrü % 30 inmiş 50 amper jel akülerle kullandım. 15 yıldır akülü sandalye kullanıyorum. bilirsiniz aküler %50 nin altına düştü ise sizi 1saat gezdirir. bu sürede günden güne kısalır hergün akü ömründen yer. ben beatı %30u kalan akülere beatı taktım sadace aküleri korudu. normalde bu bitik aküler 2 hafta daha dayanıp kendini bırakırdı beatla bu süre 2 buçuk aya çıktı. şimdi ise yeni aküler aldım onlarda deniyorum. bikaç ay geçsin forumda beatın sıfır akülerde, hangi koşulda kullanılan sandalyede neler yaptığını yazacağım.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12