Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Editör
    Ürün Danışma Avatarı

Gerçek Adı
    Duygu
    Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    11:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tekerlekli Sandalye Minderi | Belmo Hafızalı Jel Minder

Hafızalı sünger ve jel katmandan oluşan minder, kolayca vücut şeklini alarak uzun süreli oturmalarda oluşabilen baskıyı dağıtır, Hafızalı Yeşil Jel minder, Hafızalı Jel minder ile saatlerce oturduğunuzun farkına varmazsınız, Ağırlık: 2.04 kg, Ebatlar: 40 x 40 x 5 cm, Hafızalı sünger ve jel katmandan oluşan minder, kolayca vücut şeklini alarak uzun süreli oturmalarda oluşabilen baskıyı dağıtır, Bası yarası riskini en aza indiren bu sistemde hafızalı sünger basıncı emerken jel katman mindere yansıyan vücut ısısını dağıtarak terlemeyi engeller. Böylece, oturduğunuz süre boyunca daha rahat edersiniz, Hafızalı jel minder ile Otururken daha rahat pozisyon alırsınız, Basıncı dağıtarak azaltırsınız, Dokularınız nefes almaya devam eder, Oturduğunuz yerde istenmeyen sıcaklık ve nem birikmez, Hafızalı Jel minder vücut şeklini alır, keskin uçlu aletlerden zarar görmez ve silinebilir, Not: Kılıf Dahil Değildir, İthal üründür.

493 buyuk - Tekerlekli Sandalye Minderi | Belmo Hafızalı Jel Minder

hemenal - Tekerlekli Sandalye Minderi | Belmo Hafızalı Jel Minder

Ürünü kullanmış kişiler ürün hakkında görüşlerini paylaşırsa çok yararlı olur

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aldım hiç kullanamadım. hiç minder kullanmamak daha iyi

havalı minderlerden şaşmayın.

Üye
    CAN_KUŞ Avatarı

Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hangı marka havalı mınderı tavsıye edıyosun vural

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

elimde çeşit çeşit minderler var ama aşağıdaki linkte olan gibi hiç birisi iyi gelmedi 24 saatte yakın oturdugum oluyor ama en ufak bir kızarıklık ve yan etki olmadı 2003 yılından bu yana kullanıyorum bugün kullandıgım ikincisi ve hiç bir şikayetim yok.

bu minderden once 15-20 civarında ameliyat geçirdim ama 2003 den bu yana çok rahatım.

Roho Quadtro Select Cushion - Hava Dolaşımlı Tekerlekli Sandalye Minderi | Roho | Tekerlekli Sandalye Minderi | 1.408,84 TL

markası önemli değil ama oturdugunuz yerdeki bölmeleri yüksek olmasıdır önemli olan.

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

merhaba,yukarıdaki minderden almak istiyorum.
    öncelikli tercihim jel minder oldugu için 38cm.lık genişlikte ayarlanabilen minder sanırım bu modelde olabiliyor.
    daha önce kullanan var mı ?uzun süreli oturmalarda terleme ve kızarıklık yapıyor mu?
    tşkkrler..

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Bu tanıtılan minderi kötülemek istemem ancak bir gerçeği yazmak zorunluluğu hissediyorum. Sakat kaldığım ilk dönemler medikaller rengi tasarımı aynı bu mindere benzeyen belkide bu modeli bu markayı bana övmüşlerdi, o dönem hiç bir bilgi sahibi olmadığım için minderi aldım. Bu minder kemiklerimi sızlatmak, derimi morartmak dışında aylarca beni yatağa bağlayan ve o dönemlerde hayatımı karartan bası yarasına sebep oldu. Bu ve benzeri minderlerden uzak durun derim, minder kullanılcaksa kesinlikle aynı markanın havalı minderi yada roho marka havalı minderi tercih etmeniz daha faydalı olur.

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu nasıl bir insaftir yaaa fiyata bakarmısın 1.300 falan diyo e biz engelliler bu fiyata minder alıp üzerinede oturursak otomatikmen basınç yarası olur allahım şu mesikal ürünleri satanlara insaf ver

bende önceleri bir çok minderi denedim havalı hariç en iği yolu hiç minder koymadan olan yolu seçtim minder olmayınca daha rahat ve yara olmadı şimdiye dek sadece arada bir popoyu kaldırrıp 10 20 kadar sayıp geri oturmak bazanda ben sandalyenin kol koyma yerine oturuyorum böylelikle havalanmış oluyor hem popo hemde sandalye

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Relax Gel Air Cell Wheelchair Cushion - Allegro Medical Supplies

38cm lik yarı yarıya hem jel hem havalı bu minderi bulabildim.500 tl ye aldım şu an kullanıyorum ama pek bişey anlamadım rahat mı değil mi keşfedemedim.havalı bölümü eğer problem yaratmazsa kullanıcam.yoksa iade edebilirim dedim.