Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Editör
    Ürün Danışma Avatarı

Gerçek Adı
    Duygu
    Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    11:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Akülü Sandalye | Belmo Viego HC260T Akülü Tekerlekli Sandalye

Alçak oturma yüksekliği ile kullanıcı güvenliği ve rahatlığı ön planda tutularak üretilmiş, elektrik motoru ile kumanda edilen 43 derece eğim sağlayan oturma pozisyonu özelliği bulunan akülü sandalye modelidir, HC 260T modeli alçak oturma yüksekliği ile kullanıcı güvenliği ve rahatlığı ön planda tutularak üretilmiştir, Tilt fonksiyonludur, elektrik motoru ile kumanda edilir ve 43 derece eğim sağlar, Bu açı araçta uzun zaman oturan kullanıcının omurga ve pelvisinde oluşan baskıyı en aza indiren ve rahatlatan en iyi pozisyonlandırmayı gerçekleştirir, Menşei TAIWAN.

465 buyuk - Akülü Sandalye | Belmo Viego HC260T Akülü Tekerlekli Sandalye

hemenal - Akülü Sandalye | Belmo Viego HC260T Akülü Tekerlekli Sandalye

Ürünü kullanmış kişiler ürün hakkında görüşlerini paylaşırsa çok yararlı olur

Üye
    ygunbt Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cihazı alalı yaklaşık 1,5 ay oldu. Cihaz gayet rahat. Lambalarıda karanlık ortamlarda çok faydalı oluyor.
    Bana göre cihazın üç noktada eksisi var. Bunlar:
    -cihazın ayak koyma yerleri çok dar ve koruması yok. Kasılma, dönerken ve kasislerde ayak düşebiliyor. Bu nedenle bu kısmı güvenli değil. Özellikle hızlı giderken çok sakıncalı. Bende kendime göre bir yöntemle ayaklarımı her binmemde sabitliyorum.
    -Baş destek kısmı tilt pozisyonunda işe yaramıyor. Ne kadar sıkıştırırsam sıkıştırıyım gevşiyor ve başım boşa düşüyor. Ben söktüm bu kısmı. Tilt pozisyonuna alacağım zaman bir duvara yaklaşıp başımı duvara dayıyorum. Böylede ağrı yapıyor. Bu kısım için boşa para verveyin derim.
    -Ürün bilgisinde Erim: 25 km yazıyor. Ama yaklaşık 12-13 km gidiyor (Google Haritalardan ölçtüm) ve biraz da tilt özelliğini kullanabiliyorum.
    Bunların dışında cihazdan memnunum.