Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Üye
    merveenes Avatarı

Gerçek Adı
    Havcı
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:39
    Yaşadığı Yer
    Güneydoğu'nun Paris'i
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    fiyatı ne kadar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Bu ayağa kaldıran sandalye iki ayrı versiyon olarak alisveris.engelliler.biz'de satılmaktadır: http://www.engelliler.biz/forum/ayag...-sandalye.html

Biri motorlu kayma özelliği taşıyan oturak sayesinde kullanıcının transferinde ilave kolaylık sağlayan Özellikli Model (9310 TL), diğeri de bu hariç tümüyle aynı özelliklere sahip Standart Model (8218 TL).

Ürünü kullanan arkadaşlarımız görüşlerini paylaşırsa çok faydalı olur...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ygunbt Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Ben İMC 301 modelini peşin 7500 TL ye aldım. Sonradan görmüştüm ben alırken alisveris.engelliler.biz de kargo bedava 7140 TL (havale) idi. Şimdi fiyat değişmiş. Ben alırken hiç pazarlık yapmadım, fuarda İzmirden gelen bi arkadaşa rastladım ona 6500 TL fiyat vermişler aldımı bilmiyorum. İmc 301 de yatma özelliğide var. Araç normal sandalyeye göre çok rahat. Sürüş mesafesi: 60 km yazıyor, dışarıda pek kullanamadım ama aküsü çabuk bitiyor sanki. dışarıda kullanayım forumda İMC 301 altına yorum yaparım.

Üye
    LAYNO Avatarı

Son Giriş
    12.03-2017
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aracı kullanan arkadaşlar varsa yazarlarsa sevinirim.. ayağa kaldıran bu özelliklteki araçlar 30.000 binden aşağı değil ama bu araçta üretildiği yer tayvan ithal ediliyor! ne kadar dayanıklı bilmiyorum..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kullanıcısı olmadığım için bişey diyemem ama, bana Belmo Viego Armstrong II hem sağlam hem de kaliteli görünüyor. Ve unutmamak lazım, bu ürünün arkasında Belmo var... Yani, garanti kapsamı olsun teknik destek olsun, bence hiç bir sorun yaşanmaz, yaşansa da kısa sürede çözülür (http://www.engelliler.biz/forum/ayag...-sandalye.html).

Yılmaz, imc-301 hakkında görüşünü yazmayı unutma e mi: http://www.engelliler.biz/forum/ayag...ma-cihazi.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...