Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Editör
    Ürün Danışma Avatarı

Gerçek Adı
    Duygu
    Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    11:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Meyra Eurochair Vario 1.750 Manuel Tekerlekli Sandalye | Manuel Tekerlekli Sandalye

14 kg ağırlığında, arka teker göbeğindeki mekanizma sayesinde derinlik ve oturma yüksekliği ayarlanabilen, sandalyenin yüksekliğinin ve dengesinin rahat ayarlanabilmesi için maja özellikli ön tekerleklere sahip manuel tekerlekli sandalye.

640 buyuk - Tekerlekli Sandalye | Meyra Eurochair Vario 1.750

hemenal - Tekerlekli Sandalye | Meyra Eurochair Vario 1.750

Not: Ürünü kullanmış kişiler ürün hakkında görüşlerini paylaşırsa çok yararlı olur

Üye
    kavak66 Avatarı

Gerçek Adı
    İSMAİL
    Son Giriş
    05.11-2012
    Saat
    00:52
    Yaşadığı Yer
    Antalya manavgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey bugün telefonda vermiş olduğunu tavsiye gerek ilaç için gerekse roho minder için teşekür ederim

Evet bugün yeni tekerli sandalye siparışı verdim ,uzun zaman kendi araştırmalarıma dayanarak aradığım varıo 1.1750 modelli engelliler biz sitemizden aldım
    şunu da belirtmek isterim ki bana siparişta yardimci olan birol beye gerek havale gerek sandaliye ile ilgili yardımı için teşekür ederim .ayriyeten konu dişi olan yatak yaralarımla ilgili beni bülent beyle telefonla konuşturması bana ayrı bir haz vermiştir. bu insani kamil davranışınız için her ikinizde kutlarım saygılarımla ismail kavak

Üye
    blueshadow Avatarı

Son Giriş
    15.06-2013
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence cok pahalı bır urun nasıl 1750 tl olur ben aksaray fındıkzade medıkalcıler carsısında aynı arabayı 600 tl ye buldum ?

Editör
    Ürün Danışma Avatarı

Gerçek Adı
    Duygu
    Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    11:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Burada yanlış anlaşılan bir nokta var. Ürünün fiyatı 1.750 TL değil. Ürünün adı "Meyra Eurochair Vario 1.750 manuel tekerlekli sandalye" ve sitemizdeki kargo dahil satış fiyatı 1.038 TL'dir.
    Sizin bahsettiğiniz sandalyenin, bu sandalye olma ihtimali ise açıkçası mümkün gözükmüyor.

Medikalciler çarşısında 600 TL'ye gördüğünüz sandalye büyük ihtimalle Meyra Service 3600 olmalı ve bu modelin sitemizdeki satış fiyatı da (yine kargo dahil) 585 TL'dir: Meyra 3600