Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    atmaca58 Avatarı

Gerçek Adı
    Harun
    Son Giriş
    16.12-2015
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar

şuan 3 tekerlekli bir motor kullanıyorum ve 3 kez motoru devirdim ikisini hafif sıyrıklarla atlattım ama biri bana baya bir hasar verdi arkadaslar ben noroloji - serebeller ataksi hastasıyım kullanırken sıırtımı yaslamam gerekli bir atv düşünüyorum merakım bu engelli akülü aracların koltuğu bu atv lere takılabilirmi, takılırsa kullanımı nasıl olur yüksekmi gelir bu şekil kullanan muhakkak vardır fotoğraf ve görüşlerinizi bekliyorum

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

atmaca58 ben omur ilik felciyim ama iki kanadyenle yürüyorum tabi kısa mesafe ve düz bir zeminde benim atv motorum var ve dört yıldır kullanıyorum.tabi her gün biniyorum desem yalan olur yazları bağ ve bahceye gitmek icin kullanıyorum genelde tabi bende bir defa düştüm ama benim hatamdı düşmem ha senin dedigin gibi bir koltuk yapılabilinirse daha hoş olacaktır muhakkak öyle bir imkanın varsa işini görür 3 teker motordan iyi olacagı kesindir hem atv motorların geri vitesi de var hem güclü hemde fazla süret yapılmadımı baya kullanışlı bir alettir bence bu benim kanaatim.ama sen önce bir atv motor bul ve binip inme ve kullanmasını gör kafana yatarsa bir atv al derim...

Üye
    atmaca58 Avatarı

Gerçek Adı
    Harun
    Son Giriş
    16.12-2015
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ewt hocam bende öyle düşünüyorum köyde kullanacam nasipse şimdiden araştırma yapıyorum
    köy yolları belli 3 tekerlekli motor güzelde yeri geliyor cok zorluyor