Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    selah1 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    23:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İstediğim özelikte tekerlekli sandalye Türkiyede bulamıyorum. Sadece yurtdışında bulunuyor mesela (Freedom Push Chair) veya (Independence Push Chair) bunlar çok pahalı,daha uygun fiyata bu tip araba bulabilir miyim?
    15 senedir bebek arabası kullanıyoruz artık bebek arabasına sığmıyor,yardımlarınıza ihtiyacım var.

freedom navy - 15 yaşındaki yatalak çocuğa pusetli araba (tekerlekli sandalye) arıyorum?

Üye
    chtsu! Avatarı

Gerçek Adı
    cihat
    Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 2 yıl önce oğlum için kifas ortapedi den skuter flexi özellikli tekerlekli sandalye aldım ve çok memnunum çocuğunuzun durumuna göre eklentileri yapılıyor mesela sırtı yatar ayaklarını uzatması için şezlonk şeklinde kullanabiliyorsunuz. Biraz daha araştırırsanız bunun gibi örnekleri olan birçok sandalye bulabilirsiniz. Ben aldığımda 1.250 liraya geldi ama daha sonra uygun fiyatlılarına da rastladım netten detaylı araştırın bence....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    selah1 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaölar
    Elinde bu tip pusetli tekerlekli sandalye olan varsa ve bana yardimci olursa çok sevinirim.

Üye
    sonar42 Avatarı

Gerçek Adı
    soner araba
    Son Giriş
    16.10-2017
    Saat
    19:43
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

8 yaşındaki çocuğum için yakın zamanda ankarada MEDPARK isminde bir firmaya yaptırttım.gayet memmunum.kişiye özel yapıyorlar.1000 tl civarında.oradan yardım alabilirsiniz.etrafımda 4.-5 kişide aynı yerden yaptırdı.memmunlar.

Üye
    selah1 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MEDPARKI iyi bilirim orda sandalye yaptırdım ancak çocuğun durum yatalak olduğundan türkiyedeki hiç bir tekerlekli sandalye çocuğun durumuna uymuyor.
    yurt dışında bu tip tekerlekli sandalye (Freedom Push Chair) turkiyede kesinlikle bulunmuyor.

(Freedom Push Chair) Bu tip tekerlekli sandalyesi olan varsa bilgi verirse sevinirim.

Üye
    MACO_ERKEK Avatarı

Gerçek Adı
    Azad
    Son Giriş
    25.12-2011
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    Hamburg, Germany
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

money saving special deals at Shopzilla UK burdan bakabilirsin almanyada fiyatlar bunlar eger isine yarayan warsa ismarliyabilirsin kardess

Üye
    selah1 Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    money saving special deals at Shopzilla UK burdan hep bebek arabası var bizim çocuk 16 yaşında daha geniş ve büyük pusetli tekerlekli sandalye olması lazım.