Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    5 000 tl otomobil var 100 000 tl yede otomobil var durak oğlu aradaki fark nedir sence bir düşün boş zamanında örnek sana
    konyadaki arabalar avrupa aarında değil arge calışması yok ama avrupa arabalarda arge calışması var engelliye uygun yapılıyor herşeyi düşünüyorlar

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

senin paran çok sanırımm kardeşşş zengin edecek adam arıyorsun sandelye buya 40 milyar olurmu yaa alman malı bioscoff modellerde varr benim arkadaş aldı 6 yıldır kullanıyor tık yokk ilk aldığı gün gibi gıcır gıcır temiz bakmazsan istersen altın alll

Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

benim param çok az meselesi değil sadece diyorumki arasında fark var 70 000 tl akülü sandalye var 2 000 tl yede var bu akülü arabaların aralarında fark yokmu sence bu paraları boşunamı veriyorlar sence ?

Üye
    Durakoglu Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    14.02-2017
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    Konya/meram
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Ne olursa olsun arkadaşım 40 bin tl bir akülü araç için çok para ama tabiki tercih meselesi.. türkiye yollarında 5 bin tl'lik araçta dökülecek 40 bin tl'lik araçta.. o pahalı araçlar avrupada uzun yıllar kullanılır çünki insanların kapısının önünden otobüs dolmuş taşıma araçları geçiyor biniyorlar istedikleri yere gidiyorlar o araçları 5 km bile kullanmıyorlar hadi kullansınlar diyelim yolları mermer gibi birşey olmaz avrupada.. ama türkiyenin örneğin karadeniz bölgesi yokuş ve rampa ankara bile yokuşlu rampalı ve cukurlu bunlara rağmen nerdeyse 20 - 30 km yol yapıyoruz buna araçmı dayanır 40 bin tl ye araç alacaz 2 yıl sonra sorunlar çıkartmaya başlayacak parça pahalı türkiyede yok hadi parça bekle vs vs sonuç olarak 40 bin tl lik araçta bozulacak 5 bin tl lik araçta.. yok arkadaş biz bu aracı sadece ev ve büro için kullanacaz diyorsanız eyvallah öyle nerde 10 yıl kullanım
    ACA arkadaş ben 20 yıldır engelliyim türkiyede yaşıyorum yerli araç kullanıyorum yıllardır.. öyle çok ciddi sorunda çıkmıyor çıksa bile yedek parçada bol öyle pahalıda deyil ve beklemiyoruzda öyle 40 bin tl bir akülü araca para versem evin yolunu şaşırırım herhalde.. öyle boş zamanda düşünmeye felan gerek yok hesap ortada saygılar..

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bioscoff modelleri varr akülü sandelye alman malı sonuçta sağlamdır temiz bakarsann çok yıllar götürür seni yeterki bakk sakın yerli malı alma 2 ayda karç gurç ses çıkıyor arabada diğer arkadaşta 6 yıldır bioscoff var tık ses yok 6 yıldır dile kolay .. rahatsızlığın nedir senin...

Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Hakkı kardeş bende senle aynı fikirdeyim ben çok yerli ve çin mali akülü sandalye kullandım iki ay sonra yer yerinden sesler geldi ve frenleri tutmuyor bir zaman sonra iki kez düştum sonra gittim meyra optimus 2 aldım çok memnunum iki yıl olacak alalı çok güvenle kullanıyorum

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yerli malını kötülemek değil burda dediğim sadece doğruları söylüyorum arkadaşım aldı yerli malı 2 ay sonra garç gurç ses çıkarmaya başladı sandelye.. diğer arkadaştaki sandelye bioscoff dediğim 6 yıldır tık ses olmazmıya yokk ses filan sadece akü değişimi yapıyorr oda ömrü bitince başka bişe yok... yüklü para vermeye gerek yokk 5-6 milyara ne sağlam avrupa malları varr yükseklere kaçmayın sakın arkadaşlarrrr para bizlere lazımmmm gereğinden fazlasını almaya gerek yokk

Üye
    alperencsm Avatarı

Son Giriş
    13.01-2014
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    mersin - bozyazı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yerli malı dediğinizi 3 yıl kullanabildim. Ondada en az 7-8 defa arıza yaptı. Akü değişimi demiyorum, arıza yaptı. Her defasındada kullanıcı hatası.

Şimdi Meyra Avantage 2 kullanıyorum. 5 bin tl ye aldık, Hakermandan. Tam 2 yıl oldu. Hiç arıza yapmadı. HİÇ...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12