Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sertelsen Avatarı

Gerçek Adı
    Sertel Şen
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sn. Durakoğlu ,
    Benim sizin durumunuzu anlamam tabii ki mümkün değil, zaten böyle bir iddiada bulunmadım, bulunamam da.. Keza siz de, başka engel durumu olan, veya başka güçlükler yaşayan kişilerin durumunu anlayamayabilirsiniz..
    Ama konu o değildi.. Konu teknik bir meselenin irdelenmesi idi, bunun için de teknik bilgi, tecrübe ve iyi niyet gereklidir, ben szin iyi niyetinizden başlangıçta şüphe ettiysem de, artık ikna oldum, ancak teknik olarak tabii ki ikna olmuş olmam mümkün değil ..
    Ama konu mecraından çıktı, sen-ben 'e dönüştü, ben sizi kırdıysam özür dilerim, ancak akülü engelli araçlarında bilerek veya bilmeyerek lanse edilden bazı uygulamaları teknik olarak değerlendirmenin ve sorgulamanın, kullanıcıları bilinçlendirmek adına gerekli olduğuna inanıyorum..
    İyi geceler dilerim, sağlıcakla kalın..

Üye
    Durakoglu Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    09:57
    Yaşadığı Yer
    Konya/meram
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sayın sertel şen

buyurun gelin Konyamıza bizler Hz. Mevlananın torunları misafir perver insanlarız kafanızın içindeki şüpheleri giderelim uzaktan resimlerle ve yazılarla anlaşılmaz fikir alışverişinde bulunuruz siz fikirlerinizi bizde fikirlerimizi sunaruz bizler için en iyisini yaparız buyurun gelin evet mesele sen - ben deyil akülü araç konusundaki akü performansı..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12