Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    recep.43 Avatarı

Son Giriş
    17.08-2014
    Saat
    23:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Akülerim ve şarj aleti yeni, şarj sorunum yok.akülerim devamlı dolu oluyor.arabayla gezerken yavaşlıyor tekrar hızlanıp normal duruma geliyor.devamlı yapmaya başladı.sorunumu sizinle paylaşmak istedim yardımınız için şimdiden teşekürler..

Üye
    mbozbas Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa BOZBAŞ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla / Fethiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

kumandasına yeniden program yüklet. bence ondandır.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    957
    Verilen Beğeniler
    1.251

Ürünü satıl aldığın yer bu konuda teknik destek veriyor olmalı. Onlara sordun mu?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    recep.43 Avatarı

Son Giriş
    17.08-2014
    Saat
    23:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Almanyadan ikinci el olduğu için o imkamdan mahrumum ilk geldiği zaman çok iyiydi şimdi başladı bu sorun.motor tekeri sıkıyor gibi

Üye
    muhabetci Avatarı

Gerçek Adı
    selim
    Son Giriş
    30.07-2016
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yetkili servisten alıntı : akülü arabanız hareket halinde iken ayniden durup yeniden ilerliyor ve bu sıklıkla oluyorsa akülü arabanızın yagı bitmiştir..

onu bu işlerden anlayan en yakın motorcu ola bilir ürünüzün eksiyini gidere bilirsiniz

bu sorunla bir kac arkadasımdada olmustu yagı deyistirdik düzeldi ..

Üye
    gezginemlak Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.06-2017
    Saat
    19:13
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

akulu sandelyedeki motorlarda komur dedigimiz parçalar var.bu motor hareket ettikçe eskiyor yıpraniyor vede tozu motor içine dokuluyor.bu şekil kullanmaya devam ederseniz,yakında ses yapar ve sizi durdurur zorlanmaya başlar iyice.motorun sokulup içi temizlenecek ve yeni komurler takilacak.

kolay gelsin

Üye
    neseli09 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Neşeli
    Son Giriş
    14.09-2015
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda İsmail abiye katılıyorum.
    Benzer sorunu daha geçen hafta içinde yaşadım. Yine alman malı ottobock b500 bi sandalye kullanıyorum. Bazen yavaşlama olduğunu hissediyordum araçta ve son zamanlarda sol motor bazen çalışmaz hale geldi. Bazen anlık gelip-geçici bazende 5-10 dakika sonra kendiliğinden çalışıyordu.

Elektrik teknisyeni arkadaşa baktırdım kömürden dedi, Ankaradaki yetkili servisiyle görüştüm, anlattım durumu, bütük ihtimalle kömür dedi. Sol motor için iki adet kömür siparişi verdim 120 TL.

Kömürler gelince teknisyen arkadaş açtı motoru, evet sorun kömürden. Sol tarafın kömürü komple bitmiş. Ancak yeni gelen kömürler biraz büyük, uyumsuz.
    Kömür dediğin 3-5 lira birşey bu ne böyle 120 lira dedi. Bunlara hiç dokunmayalım, geri gönder parasını iade alabilirsen al, alamazsan da uyumlularını göndersinler elinde bulunsun.

Gitti elektrikçiyi iki adet kömür buldu geldi, 5'erden 10 Lira. Sağını solunu zımparaladı, yuvaya uyumlu hale getirdi. Tabi bunlar orjinalleri gibi 5-6 yıl dayanmaz, 1-2 yıl içinde yine sorun verir dedi. Olsun şimdilik takır takır da çalışıyor.

Demem o ki bi kömürlerine baktır bi elektrikçiye. Ve sorun kömürdense ki zaten motor açılınca belli olur, orjinalini alıp dünyanın parasını vermenin bir anlamı da yok.