Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    turab Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Stand up wheelchair tekerlekli sandalye almak istiyorum. Bu sandalyeyi kullanan var mı ve kullanışlı mı? İşte almak istediğim sandalye: İzmir Ortopedi "desteğe ihtiyaç duyduğunda" sandalye akülü kalkış sistemine sahip ve 21,5 kg. İzmir sgk'ya sordum bu cihaz için 3.500 TL ödeme yapılıyormuş.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Beklentiniz nedir? Bu sandalyeyi aldığınızda gündelik yaşamda neler yapabilmeyi umuyorsunuz?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    turab Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özel bir amacım yok. Sadece ayakta uzun süre kalmak. Ben uzunbacak cihaz kullanıyorum koltuk değneği yardımıyla. Fakat haftada bazen 2 bazen 3-4 saat ayakta kalıyorum ve yürüyorum. Yani daha uzun süre ayakta kalabilmek için almak istiyorum bu sandalyeyi. Bu sandalye için Sgk 3.500TL ödüyor. Neden 3.500 diye sorduk. Dedi ki: Piyasa araştırması yapılmış ve "İzor" bu sandalyeyi 3.500TL'ye vereceğini söylemiş. Gelin görün ki, İzor bu cihaz için 4.700TL istiyor.

Bir yandan da kararsızım. Düz sandalye "Ottobock start intro" mu alsam diyorum Kafam biraz karışık..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Fatih, bahsettiğim ürüne dair: http://www.engelliler.biz/forum/saka...arastirma.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...