Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Üç tekerli Trophy Booster akülerinde iki adet lazım en iyisini nereden bulabilirim.Jell olanlarmı daha dayanır bilen varmı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Lamira'dan fiyat alın mutlaka: İletişim > Lamira Easy Life İletişim - www.lamira-easylife.com

Özgür Bedenler sadece akü satıyor mu, bilmiyorum...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Teşekkürler sevgili OturanBoğa....

Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tropy 5 için 80 ampere kadar takablirsin....55 ten 80 e kadar.sana tavsiyem jel akü kullanırsan daha iyi olur.sakına sulu ve kuru akü kullanma.55 amper akü 450 tl 80 amper akü 700 tl.bundan fazla fiat verme.benim sana dediğim fiyatlar jel akü fiatı...her şirket ayrı hesap çıkarıyor.serbset piyasa ya...anladın sen

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Teşekkürler,bu fiatlar çifti içinmi?

Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet çift için...

Üye
    sertelsen Avatarı

Gerçek Adı
    Sertel Şen
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ataka34;

Selam ataka34, bu fiyatlara jel akü nereden, hangi marka vs. temin edilebiliyor? Faturalı mı (KDV dahil mi?) ? Garanti süresi ne kadar?

Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu fiyata,kaliteli jel akü...2 yıl garantili,kdv hariç...mecidiyeköyde 02122116565...

Üye
    sertelsen Avatarı

Gerçek Adı
    Sertel Şen
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Firma ismi-cismi, akü markası, web sitesi vs. var mı acaba?
    Mecidiyeköy'de bir zamanlar milleti dolandıran, eline hangi akü geçerse onu satan, müşteriden alabileceği paraya göre "uygun" akü belirleyen birileri vardı, onlar olmasın?

Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

szi bu fiyatlara mecidiyeköyde nerde akü verildiğini daha iyi bilirsiniz...markasıda eurostar...sizde bilirsinizki,akü fiyatlarında bir ölçü yok
    serbest piyasa ya??????????

Üye
    sertelsen Avatarı

Gerçek Adı
    Sertel Şen
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili ataka34,
    imalı, birbirimizi kıracak mesajlar yazmayalım. Burada amaç bilgi ve tecrübeleri paylaşarak doğru yolu bulmak ve ihtiyacı olanlara doğru tavsiyelerde bulunmak olmalı..
    Doğru tavsiyede bulunabilmek için de temel bilgilerin tam olarak aktarılması gerekir. Önce mesajında bir telefon numarası ve akü fiyatı verdin. Benim mesajım üzerine akü markasını öğrenmiş olduk. Şimdi de firma ismi, web sitesi gibi bilgileri de verebilirsen ihtiyaç sahipleri bilgilenmiş olurlar..
    Şunu da söyleyeyim, verilen fiyatlar jel akü için iyi fiyatlardır. Eğer akü beklemiş akü değil ise, gerçekten sıfır akü ise, garanti tam olarak uygulanıyor ise (örneğin verilen akü 2 ay sonra şarj tutmamaya başladığında yan yattı-çamura battı mantığıyla yan çizilmiyor ve gereken yapılıyor ise) vs. verdiğin fiyatlar iyi fiyatlardır.
    Serbest piyasa konusunda:
    Aynı ifade tekrarlandığına göre bir yorum yapayım. Akü fiyatlarında aslında ölçü vardır, o ölçü de ürün kalitesi, servis ve senin vurgu yaptığın SERBEST PİYASA 'dır. Siz aynı kalitedeki aynı marka aküyü aynı servis ve aynı garanti şartları ile yandaki dükkandan 100TL daha fazlaya satmaya kalkarsanız, herkes gider yandaki dükkandan alır. Hedef doğru ürünü, doğru hizmet ile DOĞRU FİYAT 'a sunmak ve sadece ürünü seçerken ve satın alırken değil, ürünü kullanırken de mutlu-memnun kullanıcılar kazanmak olmalıdır..

Üye
    re2011akulu Avatarı

Son Giriş
    22.07-2011
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sertelsen,
    bilgilendirici yazınız için teşekkür ederim, ben de akü alacağım yaz sonuna doğru...
    akülü araçların tüm parçalarında olduğu gibi akülerdede yalan yanlış bilgiler dolaşıyor ortalıkta.
    sizin firmanız sanırım akülü araç ve benzeri cihazların imalatını yapıyor, akülü araçlar için parça ve teknik servis hizmetide veriyorsunuz sanırım.
    Akülü kullanan kişiler olarak zaten yeteri kadar mağduruz,birde akü, şarz aleti, vbvb alırken kazıklanmak istemiyoruz, üretici firma olman dolayısıyla parçalar/aküler ilk elden
    alındığı için özellikle İstanbul 'da daha iyi ve güvenilir hizmet veriyorsunuz diye duyuyorum.
    Yeriniz nerde acaba?

Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili lamira yıllardır,bazı şirketler engellileri fahiş fiyattan akü satarak sömürdüler.yıllardır amerikan malı diye ne olduğu belli olmayan aküleri fahiş fiyata sattılar...artık bu tekeller kırılıyor bundan neden gocunuyorsunuz?yoksa uçuk fiyatların devam etmesi işinizemi geliyor.ben kimseyi savunmuyorum,ama siz şartlı gelmişsiniz buraya,bilirmisniz iranda bir akü fabirkası var,ama bilmezsiniz o akü fabrikası faliyete geçince amerika o şirketin hesaplarını dondurdu neden acaba bi düşünün...öyle kulaktan dolma şeylerle kimseyi karalamayın,biraz adil,biraz insaflı,birazda vicdanlı olun.unutmayın istanbulda bi sizin şirketiniz yok akülü araç yapan ve akü satan...

Üye
    sertelsen Avatarı

Gerçek Adı
    Sertel Şen
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ataka, yazılanı anlamıyorsun demeyeceğim, herhalde anlamak istemiyorsun.. Örneğin Tekel'lerin kırılmasından gocunma gibi bir olayı nereden çıkardın anlamadım. Aksine mesajda serbest piyasanın avantajlarından bahsediliyordu..
    Kulaktan dolma şeylerle karalama konusunda ise, sana tavsiyem, bilmediğin konularda görüş belirtme, çünkü bahsedilen kişilerle kulaktan dolma değil, tamamen birinci elden ve işhayatının teamüllerine aykırı yaşadıklarımız oldu. İş konumuz bu olduğu için haliyle piyasada kimin ne halt yediğini senden çok daha iyi biliyor olmamız normaldir...
    Son olarak ta, İstanbul'da akülü araç imalatı yapan keşke daha çok şirket olsa, rekabet artsa, daha güzel, kaliteli, ekonomik ürünler ortaya çıksa. Bundan hem tüm sektör ve üreticiler (çünkü rekabet artar!!!), hem de kullanıcılar karlı çıkar, hatta belki de en önemlisi kalitesiz ithal ürünlerin miktarı azalır. Ancak şu an için, belki üzüleceksin ama, İstanbul'da akülü sandalye imalatı yapan tek şirket Lamira 'dır. Ha imalatçıyım diye geçinip, ithalat yapan şirketlerden bahsediliyor ise, o başka. Bu ayırımı da kolaktan dolma bilgilerle değil de birinci elden teyid etmek isteyen de, çıkar şirketleri web sitelerinden değil de imalat yerlerini tek tek dolaşır, olayı kendi gözüyle görerek karar verir.
    Gelinen nokta üzücü. Bu forumda amaç ben buyum, sen şusun demek değil, daha önce de yazdığım gibi, bilgileri ve tecrübeleri paylaşmak, ve diğer üyelerin bunlardan faydalanmalarını sağlamak olmalıdır. AKüler konusunda bu doğrultuda başlayan yazışmaların bu şekilde kişiselleştirilmesi gerçekten üzücü ve okuyan 3. şahıslara fayda sağlamıyor. Malesef yazdıklarına cevap vermek gerektiği için sayende ben de bu faydasız durumun içerisinde buldum kendim. Ama bu noktadan sonra artık olumlu ilave bir katkım olmayacağı için susuyorum, ve bu konuda başka mesaj yazmayacağım..

re2011 teşekkürler yazınız için.
    Yerimiz İstanbul Avrupa Yakası'nda, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde.
    Geleceğiniz zaman önceden haber verirseniz ben de bulunup sizinle tanışmak isterim.. Ya da bulunamayacak olsam bile, arkadaşlarımı geleceğinizden haberdar ederim.. Lamira'nın üretim tesisini gördüğünüzde, duyduklarınızı kendi gözlerinizle teyid etme imkanınız olacak..
    Selamlar, sevgiler

Üye
    oğuzhan69 Avatarı

Gerçek Adı
    oğuahan özdemir
    Son Giriş
    23.04-2012
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sertel şen sen den bahsettigin firmanın adını rica ediyorum burdan oşekilde yazıyorsan ofirmanın adınıda yaz yazmıyorsan buşekılde milleti kandırma

Sayfa 1 / 2 12 SonSon