Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben sizin şirketin nerede olduğunu biliyorum...ben 47 yaşındayım ve kas hastasıyım...kimin üzretim yaptığını,
    kimin üretim yaptım diyerek çinden getirdikleri araçları,devlette üretim yapıyoruz diyerek merdiven altında montaş yapıp devletten hibe kredi aldığını biliyorum.sertel kardeşim size bir arkadaş mesaj yazmış 9.ayda 2010 da size aracını yaptırmış aracı yağ kaçıryormuş...umarım bu arkadaşın sorunu ile ilgilenmişsinizdir...he birde ben geçenlerde o şirkete gittim orda sola diye bir araba vardı tamire gelmiş
    bu araç kimin diye sordum sizin yanınızda çalışan bir vatandaşınmış....saygılar hürmetler sunarım...bu şirket euro star akü satıyor ve szide satıyorsunuz...neden fiuatlarınız farklı...birde siz aküyü yolluyorsunuz bu arkadaşlar gidip takıyorlar...serviste almıyorlar....lütfen sapla samanı karıştırmayalım,forumu gereksiz polemikle meşkul etmeyelim...ben engelliyim ama siz değilsinzi,siz beni anlayamazsınız...

Üye
    sertelsen Avatarı

Gerçek Adı
    Sertel Şen
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oguzhan, burada birşeyler yazacaksan önce konunun başlığına bir bak ve onunla ilgili olarak katkın olabilecek bir bilgin vb. var ise insanların faydalanması için onu paylaş..
    Belli ki öyle bir konumda değilsin ki, sen, ben, kandırma, oraya gelirsem şeklinde sokak tartışmaları tarzı ile konuyu saptırmaya çalışıyorsun..
    Engellilere yönelik ürünler konusunda insanları kandıran o kadar çok kişi var ki, sadece bu forumdaki farklı konu ve mesajların altındaki şikayet, bilgi, tecrübe vs. biraraya toplansa ayrı bir forum olur.. Aslında belki iyi de olur, bu sayede kimlerin kimleri kandırdığı ve bunu da profesyonelce yaptıkları da aşağı yukarı ortaya çıkar.

ataka, senin mesajında ise neye üzülüyorum biliyor musun, okuyanların, ve tabii ki yazıştığım kişilerin de faydalanabilecekleri akıl, mantık ve dürüstlük doğrultusunda paylaşımlarda bulunmak için zamanımı harcadığıma üzülüyorum
    Ne kadar sen-ben'e kaptırmayalım kendimizi diye yırtındıysam o kadar sen-ben 'e gitti yazılanlar. Şimdi de abuk-subuk, ama tasarlanmış suçlamalar !! Ne diyeyim, Allah ıslah etsin, engelli olmak akıl ve mantık sahibi olmayı, dürüst olmayı engellemez, ama belli ki sizde başka bir şeyler var arka planda, pek akıl, mantık ve dürüstlükle bağdaştırılamayan..
    Sana yolun açık olsun, hatırlatmak ta isterim, tek bir doğru vardır, ama sayısız yalan vardır. Senin ve beraber hareket ettiğin arkadaşlarının doğru yoldan şaşmamanız dileği ile..

Benden bu kadar konu dışına çıkmak yeter, bunun için özür dileyerek bundan sonra yazacak olanlar olur ise, konuya katkısı olacak şekilde yazmaya davet ediyor, aksi takdirde cevap vermeyeceğim diyorum..

Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeşim ben temmuz ayaında bir yazı yazdım...sen durdun durdun eylülede ,tekrar yazıyorsun...senin derdin ne?lamire olarak düşündünüz taşındınızbu cevabımı yazmayı uygun buldunuz?sokak ağzı diyorsun,bir daah yazmayacağım diyorsun...ama ortalığı karıştırıyor,olmayan yarayı kaşıyorsun...benimle polemiğe girme..ben 47 yaşındayım ve hayatta tek tabancayım...kimseyle ortak hareket ettiğim yok...ama bir şeyler yapmak istersem tek başımada yapacak gücüm var yani...mesela piyasada 30 tly satılan lastikerin en fazla cinden 5 dolara alabilecek güzümde var...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12