Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ENGELİ1968 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    18.05-2017
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul Esenyurt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm ben bir konuda yardım bilgi öneri bekliyorum bu konuyu burda açma sebebim en uygun burayı görmem bir kusurum varsa af o la
    şimdi şöyle 3 tekerli maraşlı bir motor var bunun şarj sorunu var aküyü şarj etmiyor motor bu konuda önerisi olan varmı en basit çözümden en detaylı çözüme kadar fikir bekliyorum ekomik durum el vermiyor bu yüzden şarj sorunu olmayan bir motor almıyorum yeni motor önerme dışında çözümler varmı google aradım bir çözüm ya yok yada yanış araba yapdım maraş dinamusu var maraşla çalışıyor 3 6 ayda bir şarj bitiyor motor üstünde şarj etmek gibi bir çözüm varsa sevinirim çözümleri kuru akü yaş akü fark etmez iki çözümde işime yarar benim derdim aküyü motor üstünde şarj etmek bu konuda sorun yaşıyorum
    yanış yerde konu açdıysam özür dilerim yeniden ...

Üye
    freee Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul/kadıköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    motorcuların yada araba tamircileirinin aküleri şar etme aparatları var.yakında öle biryer varsa bu aparattan sor ve aracın üsütnde şarj ettiginde herhangi birsorun yaratırmı bence bi sor.....