Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dreamchat Avatarı

Gerçek Adı
    orçun
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar. Derneklerin verdiği Akülü sandalyeler Hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Ben bir kaç Arkadaşımdan duyduğum kadarıyla, Derneklerin verdiği Akülü Sandalyeler çok ucuza mal edildiği için çok çabuk bozuluyormuş. Hatta buna bir kaç Arkadaşımdan Şahit oldum.

Buradan Dernek Yöneticilerine sesimizi duyurabilirsek belki daha sağlam Akülü sandalye satan yerlerle anlaşırlar ve bizleri mağdur etmezler..

Üye
    dreamchat Avatarı

Gerçek Adı
    orçun
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tofd'den Akülü sandalye alan hiçbir arkadaşım memnun değil. Sizinki Şans sanırım..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Ben de bu Çin malı sandalyelerden illallah diyen bir çok kişi biliyorum. Ucuz diye yedek parçası da bulunmayan dandik-dundik sandalyeleri getirip veriyor dernekler...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    eygayli Avatarı

Gerçek Adı
    OĞUZ CEYLAN
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu derneklerin özellikle kasderin hakkında yzsam roman olur 1yıl oldu evrak göndermekle geçti 1yılım dedimki bi medikal bulun vekalet name vereyim emekli sandığı ne zaman öderse ozaman teslim etsin

Üye
    dreamchat Avatarı

Gerçek Adı
    orçun
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Bülent Bey bu konuda Bildiğim bir çok Engelli Arkadaşım Mağdur ve Dernek Yönetimine karşı seslerini çıkaramıyorlar ! Neden derseniz Kimini Dernekte Sigortalı gösterip orada çalıştırıp Maaş veriyor ve oradaki Engelli bireyler eğer konuşursak Yönetim bizleri kara listeye alır diyerek ses çıkaramıyor !

Şu bir gerçekki eğer konuşurlarsa gerçekten kara listeye alınırlar. Bu konuda sanırım Dernek denetçilerine iş düşüyor, Onlar Engellilere nasıl Akülü sandalye veriliyor,Engelliler bundan memnunmu diye denetim yapmalılar. Engelliler hiç ama hiç bu Verilen Akülü Sandalyelerden memnun değiller.

Dernekler biz verdik oldu, Onları Özgürlüklerine kavuşturduk düşüncesindeler ama ya sonrası ?

Sonrasını özetleyim ben size...

Sonrası ise Engelliler o tamirci senin bu tamirci benim dolaşıp duruyorlar, Kimi bu konuda profesyonelce çalışanlarla muhattap olup Arabalarını tamir ettiriyor, Kimi İse Bu konuda Engellilerin mağduriyetini bilip kullanmaya çalışan Seviyesiz ve laubali Kişilere denk geliyorlar.

İşin özeti şu Arkadaşlar Dernek içinde bu konuları dile getiremiyorsak hiç olmassa İnternet ortamında sesimizi duyurmaya çalışalım, böyle olduğu taktirde birşeyler değişir yoksa bu daima böyle devam eder ve bir çok yerde engellenen ve mağdur edilen biz Engelli Kişilerin Mağduriyeti Büyük Bir el dur demeden Devam eder..

Üye
    freee Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul/kadıköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bir ara dediginiz derneklerden birinin içindeydim .bu kadarmı saltanat sürer kardeşim .bu kadar mı peşkeş çekilir ? sonradan verdikleri araçların ellerinde patlaması o yüzden hiç bir dernegin adam akıllı amacına uygun çalıştıgını sanmıyorum hatta idda ediyorum.o yüzden hiçbir dernege bağlı degilim......
    olmayıda düşünmüyorummmm.......