Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    24 x 1.00 (25-540) dış lastik arıyorum keske schwalbe olsa ama malesef yok.. alternatif tavsiyesi olan varsa sevinirim..
    yada 26" jant satan varsa o da olabilir..
    tesekkurler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Pedal Bisiklet'te 24" gördüm ama 25 göremedim. Dilersen yazıp sor onlara.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

tam ben yazacakken sen yazmıssın Bülent.. evet pedal bisikletten hallettim yarın lastikler elimde olacak.. saolsun adaşınız Bülent bey çok ilgilendi.. insallah sorunumu hallettik..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Kaça aldın bu arada? Taktın mı? Memnun musun?

Ben de bugünlerde standart sandalyeme hem ön hem arka lastik alacağım...

Şunu da buldum internetten: http://www.engelsizyasamurunleri.com...ndalye-lastigi

resim 180&width=200&height=500 - 24 x 1.00 (25-540) dış lastik arıyorum. Nereden bulabilirim?
    Spor-aktif tekerlekli sandalye Lastiği (SCHWALBE marka SPEEDAIR model)
    Fiyatı : 74.00 TL + KDV ( 87.32 TL )
    24 veya 26 jant seceneği. İç ve dış takım olarak sunulmaktadır.
    Ölçüler: 24 x 3/4 ila 26 x 3/4 .
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu baslıkta aldıklarım yani su an kullandıgımın markasını aksam yazarım hatta resimde eklerim.. Ama memnunum.. Gri renkli desen olarak da marathon plusa benziyor.. Schwalbe speedaır ve rıghtrun kesinlikle tavsiye etmiyorum.. Cunku cok cabuk eskiyor.. Satarken soylemıyorlar ama bu modeller ındoor lastikler, sokakta kullanıyorsanız cok cabuk bıtıyor.. Hemde pahalı ve ince oldukları için bazı yerlerde giderken zorlanıyorsunuz.. Eger avm"lerde kullanıcaksanız, iç mekanlarda kullanıcaksanız sorun değil ama genede bu aldıklarım daha ekonomik (çift iç-dış takım 60tl civarı diye hatırlıyorum kargo hariç)
    tek sorun sibop italyan sibop su an elimdeki pompa olmuyo, ona da bi adaptor alınca sorun kalmicak baska..