Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ben..VE..Sen Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    19:07
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam nova kardes dedıgınn imc medikale bakdım imc 608 modelı tam bana uygun ama beden sıkıntısı var sanırım 38 beden ve imc 8000 modelı ıstedım gıbı ama sırt kısmı katlanıyormu bılmıyorum ogun baska bır sıteden bakdım ben 608 modelıne yetkılı kısıyı aradım onunda pek bılgısı yokmus medıkalcı arkadasdan bılgı alıp doncegını soyledı ama gıdıs o gıdıs. dedıgın gıbı 1.100 tl 608 modelı ama ınsalh bana kucuk deyıldır ...

şirin arkadas dedınız Otto bock modelı dusuncem arasdırcam saolun..

özgürbedenliler 7 arkadasım saolun ılgınız ıcın delux model uygun ama dedım gıbı arac ıcıne rahat ala bılcegımı sanmıyorum o sandalyeyı benım aradım hafıf sırt kısmı katlana bılen bır sandalye arıyroum dıyerlerıne bakarsan ıstedım gıbı ama fıyatı uygun deyıl 3 bın tl le 7 bın tl . butcemı sarsar bılgınız ıcın tesekurler ama imc nın su 608 modelıyle 8000 modelını arasdırcam bakalım ınsalh ıstedım aracı bula bılırım

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

ımc medikale bende baktım fakat fiatları belirtmemişler nerden öğrenebiliyoruz??

Üye
    Ben..VE..Sen Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    3

sirdaş arkadas urun adıyla neten arasdır bula bılırsın burdanda baka bılırsın http://www.365alisveris.com/Imc-8000...,PR-38871.html

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

8000 hakkında bilgi edinirsen, deneme sansı bulursan burada paylaşırsan sevinirim..cunku bende lastik-jant ve ittirme cemberi arıyorum..
    bir yerde buldum jant ve ittirme cemberi takım olarak (2 jant + 2 cember) 350 TL + KDV
    onun yerine kredi kartıyla taksitle 8000'i alırım yedekde sandalyem olmus olur..

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

QARİZMA;

arkadaşım teşekkür ederim şimdi baktım ve burda daha uygun fiatı.yalnız bedenimize uyup uymadığını nasıl anlıcaz almadan önce deneme şansımız oluyormu sizce?

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Saliha hanım istanbulda mutlaka bulursunuz ve denersiniz bence.. Buyuksehirde olmanın faydaları..

Üye
    Ben..VE..Sen Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    3

sirdaş arkadas sımdı bılgı edınme ıcın ıletısım bolumunde tel no var arayıp sora bılrıısn ama kı deneme ımkanın sanırsam yok neden diyceksen bayı ankarada sanırım sız ıstanbulda ama tel acıp konusursanız belkın ıstanbul subelerıde vardır hanı sızın ıcın kolay sorun olmaz ırtıbata gcmenız yeter benım ısım zor aydındayım ne edcem bılmıyom sansa kalıyro bı bakıma

eger alırsam 8000 tecrubeelrımı analtırım nova kardes .. ınslah bakalım ama bu gıdısle ya 8000 alcam yada 608 olanı sımdı sırdas kardeısn dedıgı gıbı bedenımıze uycakmı 608 38 beden acaba kucukmu gelır dıye dusunuyorum bırde resımde cocuk sandalyesı gıbı duruyor tel arayıp sordumda yok oyle bırsye dedıler oturma yerı 40 cm kadar bırsey dedı oyleyse ıyı dıycem bakalım gıne arayıs ıcındeyım hayırlısı hepımız ıcın ...

Yasaklı Üye
    KaRaN2012 Avatarı

Gerçek Adı
    Karan
    Son Giriş
    26.09-2013
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

panthera X benim bugüne kadar gördüğüm en muhteşem sandalye. Özellikle arbaya bindikten sonra sandalyeyi yanına almak tekerlekli sandalyedeki kişiyi bağımsız yapıyor. HEr seferinde insanlardan yardım istemekten kurtuluyorsunuz. BEnce dünyanın en güzel en hafif en kullanışlı sandalyesi. Mutlaka tavsiye ederim özellikle arabası olan parapleji arkadaşlara..

Üye
    Ben..VE..Sen Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    3

kardes bu sneın dedıgın sandalyeye herkes bınemıyor kı. fıyatı araba fıyatına guzel ola bılır ama ekonomık deyıl ıste bız butceye gore arıyorz ve bu sandalye butcemı sarsar kı ımkansız

zgr Bedenler - Online Sat Maazas, Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler, zellikli Tekerlekli Sandalyeler, Panthera, Panthera Aktif Tekerlekli Sandalye

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

11.000 liram olsa otobobül alırım tamam tek kelimeyle mükemmel fakat beni çooook aşıyor

Üye
    Ben..VE..Sen Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    3

slm oncelıkle herkese hayırlı sabahlar dıycem ama aksam olmus..

ben karar verdım yurt dısından alcam sandalye arkadaslar kuzenle konusdum almanyada kendısı bır sıte verdı burdan bulurus dedı sızınle paylasmak ıstedım sandalyeler ıkıncı el ama sıfır gıbı bakın ıstersenızz

aktiv rollstuhl Angebote - attraktive Preise für Beauty Gesundheit, Business Industrie Artikel bei eBay.de

sırdas haklısın bende o yuzden dert yanıyordum ya 11 mılyar yahu altarafı ıkı demır monte edmısınız ne bu yanı

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

ikinci el olarak pahalı arkadaşım hem hiç görmeden vücuduna uyup uymadığını net bilemeden nasıl almayı düşünüyorsun.bunun rizki daha büyük

Üye
    Ben..VE..Sen Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    3

oylede en azından ne aradını bılıyrosun sonucda az cok kafand auyup uymucagı dusunceler var ona gore bakıyrosun bırde zatı kuzenler var almanyada onalr bakcak ıste ben sadece secem sandalyeyı hanı turkıyede cok pahalı bırde ıkıncı el dıyrosun ya ama cok temız sandalyeler bana oyle geldı sonucda sıfır fıyatını sen benden daha ıyı bılıyorsun dımı sırdas arkadaşş

ve kısa bır not o 2 cı elerın bırde sıfır fıyatına bakmak lazım aradakı fark gorcez cunkı aktıf sandalyeler cok pahalı bıldınız gıbı bence bu daha mantıklı glıyor kı cunkı turkıyede boyle cok 2 cı el aktıf sandalye secenegıde yok ben gunelrdır arıyroum 2 tane bula bıldım burda onlarcası var ve cok bakımlı sandalyeler ..

Üye
    osmanburak Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    21.10-2012
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadasım 2.ele hiç güven olmaz bence ottobock motus modeli en hesaplı olanı hem kaliteyi hemde ucuz
    Akay Medikal | antalya medikal, antalyada medikal, omurilik fellileri, akl tekerlekli sandalye, tekerlikli sandalye, roho minder burdan bakabilirsn

Üye
    Ben..VE..Sen Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm osmanburak kardesm haklıısn ama bende o aracın aynı var zatı ben arac ıcıne tek basıma ala bılcegım hafıf ve pratık brısey arıyorum bakalaım almanyadan getırecem olmasa ..

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon