Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    efe can Avatarı

Son Giriş
    24.12-2016
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bazı arkadaşlarımız akülü araçlarının çabuk arızalandığını ve tamirinin çok pahalı olduğunu yazmışlar. bunların birkısmı da meyra olduğunu belirtmişler. oysa benim bildiğim kadarıyla meyra çok kaliteli bir araç. yoksa ben yanlış mı biliyorum. pahalı olmasının sebebi de bu bence.
    bu konuda bilgisi veya tecrubesi olan arkadaşlar görüşlerini bizimle paylaşırlarsa sevinirim

Üye
    efsane40 Avatarı

Son Giriş
    15.06-2008
    Saat
    02:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım bende bu işlerle uğraşıyorum İZOR tavsiye ederim kaliteli ve hesaplı http://www.izor.com.tr/

Yasaklı Üye
    optimus Avatarı

Son Giriş
    08.12-2010
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Meyra aracım var 7 senedir kullanıyorum önemli olan bu araçlarımızı temiz kullanmamız bakımlarını zamanında yaptırmamız otomobil gibi düşünün aküsü, motorlarının bakımı,genel temizliği,lastiklerinin havalarının kontrolü v.s v.s ozaman uzun süreli kullanmamak için hiç bir neden yok. meyra aracımı Ankarada klavuz medikalden aldım bakımınıda burada yaptırıyorum meyra gibi bir aracada bakımları bence çok pahalı değil yada bu firma uygun yapıyor yararlı olursa www.klavuzmedikal.com

Üye
    bugrasafak Avatarı

Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaşlar,

Bende yeni bir akülü sandalye aldım. Ankara'da bulunan medikal'den ama alalı 3 - 3,5 ay oldu, hemen arıza verdi. Acaba sizlerinde akülü sandalyenizinde sağ motorun'da aşırı ısınma, ısındıktan sonra joystick'inde almama yani ilerlememe gibi sorun yaşayan arkadaşlarımız varsa ve bu konu hakkında yaşadıklarını anlatırlarsa memnun olurum. İnşallah sizlerden en kısa süre içersinde cevap yazacagınızı umut ediyorum.

Arabamın markası aşagıda vermiş olduğum link'tedir.

Untitled

LinkBacks (?)

1. 04.05-2012, 18:33