Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    37kuşcu Avatarı

Gerçek Adı
    orhan kuşcu
    Son Giriş
    21.09-2010
    Saat
    11:20
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben araziye uyumlu engebesi cok olabilen uzun yol gidebile optimus 2 tipinde yanı ayarın da ön arka tekerler büyük sırt kısmı yatan ve menzili olan bir arac önerirseniz cok sevinirim

Üye
    alperencsm Avatarı

Son Giriş
    13.01-2014
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    mersin - bozyazı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam işte, kendiniz söylemişsiniz zaten. Optimus 2 işinizi fazlasıyla görür... Yüksek amperli aküleri ve yüksek Watt da motorları olan bir araç optimus 2, sizin aradığınız özellikler mevcut.. 2010 fiyat 8200 € falan oldu ama, bir sıfır araba parası

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Ben akülü t-sandalye olarak şuana kadar Alber firmasının e-fix sistemin beğendim, burada bu sistem hakkında detaylı bilgi var hem Türkçe hemde ingilizce, birde bu videoda kı akülü t-sandalyeni beğendim ama hangi firma ve model olduğun çözemedim, lütfen bilen olursa bildirsin!

Senin bahs etdiğin Optimus 2 hakkında burada bir video var istersen bir izle.

Üye
    37kuşcu Avatarı

Gerçek Adı
    orhan kuşcu
    Son Giriş
    21.09-2010
    Saat
    11:20
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

optimus 2 yi biliyorum 7000 euro artı yüzde 25 kdv istediler 3 ceşitmiş hız bakımın dan 6-10-15 km saat ler ben 10 sordum telden 7000 euro artı kdv dediler 8000 lira verim dedim ikinci el al dediler

optimus 2 dısında aynı ayarda tek ottobockta var araba 13500 euro fiyatı ama cok cok süper bir araba tabi bizim için fiatı önemli bu araalar mesela optimus almanyada sıfır fiatı burdakinin neredeyse yarısı skoterda aynı sekilde skoter meyranın orjinal siteletrinde 2500 euro ama telefonda 5000 euro istediler sadece bir gümrükle fiat nasıl iki katına cıkıyor anlamak mümkün değil şuanda skoter a yöneld,im hayırlısı olsun bana skoter önerebilecekler lütfen yazsın şimdiden tşkler

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Acaba birde bu videoda kı akülü t-sandalyenin hangi firma ve model olduğun bilen varmı, lütfen bilen olursa bildirsin?!