Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karacalar Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ne oldu b.yrin mi şişti.....anlamaman normaldir..haksızlığa karşı gelmeyi ''acındırma'' olarak nitelendiren akıldan yoksundur .. çok şaşırma @gtcgokhan

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şikayetini onlara söyle gelip burda şikayet etme çocuk gibi. ufak hataları neden büyütürsünüz? arayıp konuşursun o da olmadı dava edersin

Üye
    dreamchat Avatarı

Gerçek Adı
    orçun
    Son Giriş
    21.09-2017
    Saat
    22:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Mehaba arkadaşlar. Yaklaşık 1.5 ay önce Bilgay Bey'den 2 Ön ve 2 arka dış lastik aldım ve şu anda çok memnunum. Kendisine ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim..

Üye
    canfeda20 Avatarı

Gerçek Adı
    Gurbetçi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Bende iki sefer oldu arka teker aldım havalı olanlardan bana gelem ilk örünü 2.5 seneye yakın kullandım ve hala kullanımı vardı yenilemek istedim ve şuan aynı lastik 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum ön lastik siparişinide en yakın zaman da vereceğim bu lastikler daha önce kullandığımız poşet gibi lastiklerden çok çok iyi her engelliye tavsiye ederim beni burdan tanıyan tanır niyetim reklam yapmakta değildir
    Herkese saygılarımla.

Üye
    yalniz06 Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal (30)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:02
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    167
    Verilen Beğeniler
    2

Iyigunler,
    Kullanmış olduğum aracının havalu arka lastikleri iki ayda patlıyor 12×1/4 olculu.
    yakın yerde araba lastikleri tamircisi var Ona götürüyorum ücretli olarak Biz anlamayız dedi Tornavida ile çıkarmaya çalıştı çıkaramadi. bisiklet tamircisi Ne gideceksiniz dedi
    onun için patlamayan dolgu lastik arıyorum
    bu Canta olur mu lütfen bilgi verin

4M9ZvL - Tekerlekli sandalye için uygun fiyatla iç-dış lastik, yedek parça: Medros Medikal

Üye
    yalniz06 Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal (30)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:02
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    167
    Verilen Beğeniler
    2

5QX1zz - Tekerlekli sandalye için uygun fiyatla iç-dış lastik, yedek parça: Medros Medikal

Üye
    Recep Koçer Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan USTA
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    1

internet üzerinden online satış yapan www.destegiz.com firması bütün akülü sandalye yedek parçalarını çok uygun fiyatlarla satıyor. Tekerlek, akü, joystick ve motor fiyatları müşteriyi memnun edebilir.
    Ankara'da Bayram bisiklet 05325970564 bütün engelli sandalye ve scooterlerinin dolgu ve havalı tekerleklerini birinci elden en uygun fiyatla satıyor.

Akü için Ankara'da Akücü Hasan Mutlu Ağabeyimizi 05327374240 öneriyoruz. Engelli dostu bir esnafımızdır. Maddi durumu olmayan engelli arkadaşlarımıza elinden geldiğince yardımcı oluyor. Kendisinden Allah razı olsun.

60 Amper ve üstü jel aküler yerine yarı fiyatına alabileceğiniz Mutlu Akünün Full enerji akülerini güvenle kullanabilirsiniz.

28, 33 ve 44 Amper aküler yerine 20 Amperlik kuru akülerden takabilirsiniz. Hem yarı parasına sıfır akü almış olacaksınız, hem iki üç saatte tam şarj edip yeniden kullanabilirsiniz, hem sandalyenizin ağırlığı en az 15 kilogram hafifleyecek, hem de bütün akülü sandalyelerde bir tam şarjla 12 kilometre yol yapabilirsiniz. Üstelik akü .

Bozulduğunda büyük aküye vermediğiniz yarı parasına yeniden iki akü alıp bir kaç yıl dahs kullanabilirsiniz. Tek kötü yanı 20 amperlik aküyle tam doluyken en fazla 12 kilometre gidebilirken 33 Amperlik aküyle 25 kilometre ve 44 Amperlik aküyle ise 38 kilometre boyunca gezebilirsiniz. Buna karşılık 20 Amperlik aküler 2-3 ssatte dolarken, 33 Amperlik aküler 5-6 saatte dolar. 44 Amperlik aküler ise 8-10 saatte dolar. Ve ayrıca 20 Amperlik aküyü şarj etmek için şarj aleti 2 Amper akım basar ve şaej aleti ısınmadığı için 10 seneyi geçkin bozulmadan şarj aletini kullanabilirsiniz. Oysa 33 amperlik aküyü şarj etmek için 3,3 Amper akıma ve 44 amperlik aküyü şarj etmek için de 4,4 amperlik akıma ihtiyaç.vardır. şarj aleti ısınır ve fan devreye girer.

Bir yıl içinde fan tozdan sıkışır ve tam devirle dönmez. Bu devrenin aşırı ısınmasına neden olur. Yüksek frekans bobini ısınarak özelliğini kaybedebilir. Bu durumda şarj aleti en fazla 1 amper akım basabilir ve aküleriniz bir günde falan dolmaya başlar. Veya bu ısıya dayanamayan şaej aleti çıkış devresi cayır cayır yanar. Yeni şsrj aleti almanız gerekir.

Üye
    teknolojik Avatarı

Son Giriş
    19.10-2017
    Saat
    08:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    manuel sandalyemin ön tekerleri şişme. İkide bir iç lastiği patlıyor. Kolay bulunmuyor. Şişme ön tekerler dolgu teker ile değiştirilebilir mi?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12