Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MİSTİK87 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa YALÇIN
    Son Giriş
    07.11-2013
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    KARADENİZ AÇIKLARINDA BİYER
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    EWET ARKADAŞLAR GECENLERDE SİTEMİZ YÖNETİCİSİ TARAFINDAN Bİ ARKADAŞIMIZA ÜCRETSİZ VERİLDİ BU MİNDER...

MİNDER T.sandalye KULLANAN VE UZUN SÜRE OTURANLAR İÇİN İDEAL VE VAZGECİLMEZ BENDE YOK HALA SÜNGER ÜSTÜNDEYİM BABAMDAN SSK VAR AMA SSK ÖDÜYORMU BUNU SORUYORUM SİZE BİLİYORUM ÇOK PAHALI....

BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR LÜTFEN BİLGİNİZ DAHİLİNDE NE VARSA YAZMANIZI İSTERİM SAYGILARIMLA....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Ödemiyor
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Laus_Deo Avatarı

Son Giriş
    22.08-2009
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    Erdek
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SAYGIDEĞER DOSTLARIM BU KONU İLE İLGİLİ OLARAK BİLGİLENDİRME YAPMA İHTİYACI HİSSEDİYORUM.KONU İLE İLGİLİ AŞAĞIDAKİ TELEFON NUMARALARINDAN DAHA DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.UMARIM BİR NEMZE OLSUN YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR.

AŞAĞIDA VERİLEN MEDİKAL FİRMASI ÖRNEK OLARAK VERİLMİŞ OLUP SADECE ARAŞTIRMA KONUSU OLARAK YAZILMIŞTIR.BU TÜR ÜRÜNLERİ SATAN TÜM MEDİKAL FİRMALARINDA İZLENECEK PROSEDÜR AYNIDIR.DİLEYEN DİLEDİĞİ FİRMA İLE ANLAŞMA YAPAR VE ÜRÜNÜNÜ TESLİM ALABİLİR.

REHA ORTAPEDİ: Mehmet ZEKİ bey 0 212 621 55 00
    CEP TEL : 0 532 352 73 13

roho MİNDER HAKKINDA KONUŞULDU.

FINDIKZADE ÇAPA. MİLLET CAD. NO:96 FINFIKZADE ÇAPA İSTANBUL.

KURU HAVA DOLAŞIMLI ANTİDEQUBİT TEKERLEKLİ sandalye MİNDERİ KULLANMASI ZORUNLU VE GEREKLİDİR.
    RESİMLİ SAĞLIK KURULU İLE HASTANIN BAĞLI BULUNDUĞU KURUMDAN ALDIĞI KARNESİNE'DE AYNI İBARELİ REÇETE YAZDIRACAK.

HER HANGİ ÜÇ MEDİKAL FİRMASIN DAN FİYAT TEKLİFİ ALCAK.
    BUNLARDAN FİYAT OLARAK EN UYGUNUN'DAN FATURASI İLE BERABER MİNDERİ SATIN ALACAK.
    ÜÇ FİYAT TEKLİFİ İLE SON FATURAYI,FOTOGRAFLI SAĞLIK KURULU RAPORUNU,KARNEYE YAZILAN REÇETEYİ KURUMUNA TESLİM EDECEK,

KURUMU KANUNİ OLARAK BU BELGELERE İSTİNADEN GEREKLİ MALZEMEYİ ÖDEMEK ZORUNDADIR.
    ÖDEMEDİĞİ YADA KISMEN ÖDEDİĞİ DURUMLARDA FAİZİ İLE BİRLİKTE MAHKEME KANALI İLE MALZEME ÜCRETİ ALINIR.

FATURALAMA VE TEKLİF İŞLEMLERİ İLE HASTANIN HANGİ MİNDERİ KULLANACAĞI KONUSUN DA FİRMA GEREKLİ YAZIŞMALARI KENDİSİ YAPACAK.

roho MİNDER FİYATLARI KDV DAHİL.700 İLE 720 DOLAR ARASINDA OLUP HASTANIN DURMUNA GÖRE ÇEŞİT BELİRLENİR.

HER ÜRÜNDE OLDUĞU GİBİ BU ÜRÜNÜN DE BELLİ BİR GARANTİ VE KULLANIM SÜRESİ VARDIR. ÜRÜNÜ TEKRAR TEMİN ETMEK İÇİN İZLENECEK YOL' Kİ TEK DEĞİŞİKLİK RAPORA YAZILACAK İBAREDİR. ŞÖYLEKİ ; "ALINAN ( MARKA VE MODEL) MİNDER KULLANILAMAZ VE ONARILAMAZ DURUMA GELDİĞİNDEN, KURU HAVA DOLAŞIMLI ANTİDEQUBİT TEKERLEKLİ sandalye MİNDERİ KULLANMASI ZORUNLU VE GEREKLİDİR."

HAKKINI ALAMAYANIN HAKKINI ELİNDEN ALIRLAR !

SAYGI VE SEVGİLERİMLE.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Hayır, hiç bir kurum havalı minder ödemesi yapmıyor. Bu kesin.
    Yukarıda, Laus_Deo'nun aktardığı bilgi, mahkeme sürecine dair. Yani, uygun raporla kurumdan ödeme talep ediyorsunuz, kurum ödeme yapmıyor, sonra siz kurumu dava ediyorsunuz.. Dava 2-3 yıl sürüyor, sonunda kurum ödüyor.
    Ama pratikte buna değmiyor doğrusu...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ALIRIZA Avatarı

Son Giriş
    24.02-2010
    Saat
    10:44
    Yaşadığı Yer
    IZMIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar baştan beri yeni katıldığim için okuyorum başım döndü.lüten biri bana yazsın.ssk bu minderi ödüyomu.şimdiden çok sağolun.teşekkürler.

Üye
    byecool Avatarı

Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Oturan boğa roho minderi usa dan getirttim demişsin.Nasıl getirttin?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Amerika'dan gelen arkadaşlarım oluyor, onlara söylüyorum, onlar spinlife.com'dan satın alıp gelirken getiriyorlar.
    minderi orjinal ambalajından çıkarttırıyorum, çünkü uçakta gereksiz yük olmasın; malum, ağırlık için ekstra para talep ediyorlar... Böylece uçakla gelen kişi 1 kg bi yükü kolayca yanında getirebiliyor.

Üye
    byecool Avatarı

Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Benim roho minder bir garip oldu.Gece yatağa geçtiğimde havası inmiş oluyor.Şişirip leğene koyuyoruz.En ufak bir hava kabarcığı yok. Patlak yok fakat havası iniyor.Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Üstüne aşırı yük binmiş ise veya iğne deliği kadar küçük bir patlak varsa o yavaşlıkta iner. Kesin kesin kesin bi patlak vardır. En küçük bi tereddütün olmasın. Fazla hava basıp deliği arayın

Üye
    byecool Avatarı

Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Haklısın mutlaka bir delik var.Mikro bir delik.Ailece bulmaya çalışacaz

Üye
    byecool Avatarı

Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Oturanboğa , havalı minderin Amerika dan kargo bedeli ne kadar acaba? Senin yakında gelecek arkadaşların var mı? Ben spinlife.com adresine mail attım, ne yazıkkı ABD dışına satış yapamıyoruz diyorlar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Yakın zamanda Amerika'dan gelecek kimse yok maalesef. Ama geldiğinde ben birkaç tane getirteceğim. İsteyene veririm o zaman.
    Kargo bedelini bilmiyorum

Üye
    byecool Avatarı

Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hangi model düşünüyorsun?roho Contour Select™ Cushion modelini mi? Ay olarak bir tahminde buluna bilir misin?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Halen 2 arkadşaıma söz vermiş durumdayım. Bu bir ay içinde onlara getirtebilmeyi umuyorum.
    Sonraki getiriş ne zaman olur, inan bilemiyorum. Ama bill ki getirtebilirsem, mutlaka buraya yazarım... Sonuçta ben getirip ihtiyaç sahibine aynı paraya satacağım. Yani elimde tutmam minderi... Ben getirtmeden sen getirtirsen, getirt. Gerekirse başkalarına veririz...

Üye
    byecool Avatarı

Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Samimiyetine inandığım için sana yazdım. Ondan hic süphem yok.İsin ilginc tarafı minderdeki patlagı bulamıyoruz. 2 gundur suya batırıp çıkarıyoruz.Su kuşu oldu :lol:

Sayfa 8 / 17 İlkİlk ... 456789101112 ... SonSon