Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    göker Avatarı

Gerçek Adı
    Göker Yontar
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    02:48
    Yaşadığı Yer
    izmir bostanlı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Oturan boğa ilgin için teşekkür ederim.senin dediğin gibi bende elit modelini sipariş edeceğim.patlakların %80 kenarlarda olmuş.senin bana tavsiye ettiğin ürünü inceledim.kenarlarının daha dayanıklı olduğunu düşünüyorum....

bu arada amerikadan spinlife dan alım yapacağım .babamın subay olmasından dolayı. abd deki askeri ateşenin adresine göndertip ordan da askeri uçakla izmir çiğliye KARGO ÜCRETİ ÖDEMEDEN GETİRTİYORUM
    Biraz zaman alıyor ama sitedeki 1 arkadaşımada getirtebileceğimi düşünüyorum.
    1 arkadaşım diyorum çünkü benim elimde değil. ama sanmıyorum ki 2 adet kendime ve bir tane daha getirtirsem sorun çıkacağını. ama izmir teslim onun dışında bir kargoda yardımında bulunamam yani ücreti sizde olur..

ÖNEMLİ: sizden bir isteyim daha olcak özel mesaj atmassanız ilerde doğabilcek sorunları ortadan kaldırmış olabileceğimi düşünüyorum.lütfen buraya yazın teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

göker, ben hiç görmeden kullanmadan Elite modeli öneriyorum, aman bu gözden kaçmasın

Bu arada, bir kişiye minder getirtme önerin çok güzel. Sitede bir çok arkadaş istiyordu ya, şimdi bu mesajı görmediler sanırım. Yineleyelim:

AMERİKA'DAN roho MİNDER GETİRTMEK İSTEYEN VARSA; GÖKER ARKADAŞIMIZ BİR TANE GETİRTEBİLİYOR. VAR MI İSTEYEN???

Üye
    göker Avatarı

Gerçek Adı
    Göker Yontar
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    02:48
    Yaşadığı Yer
    izmir bostanlı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yarın akşama siparşimi geçmiş olacağım.17\09\cuma.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

İsteyen olur getirecek kişi bulamayız, getirecek kişi olur alacak kişi bulamayız!

Üye
    SeZeR_58 Avatarı

Gerçek Adı
    Sezer
    Son Giriş
    16.07-2017
    Saat
    10:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

bu binder kac kıloya kadar tasıyabılıyor eger benım kılmouda tasırsa hıc patlamadan bır tane de ben getırtmek ısterım
    kilom yaklasık 90-92 yaşım 19 boy 1.82 boya gore kıloluyum galbıa bu mınderden bır tanede ben istiyorum.
    Türkiye'de satan hiç bir medikal yok mu bide emekli sandığı tamamını ödüyor mu.?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Sezer, 120 kiloya kadar taşıyor bu ürün.

SGK bu ürün için ödeme yapmıyor.

Türkiye'de satış fiyatı 1200 TL + KDV. Yurt dışında bi tanıdıpın varsa, 320$'a getirtebilirsin.

Üye
    itsmylife Avatarı

Son Giriş
    08.01-2014
    Saat
    19:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben size bir minder önerebilirim .. Supracor stumlıte teknoljisi çok iyi olan bir ürün bende uzun araştırmalar sonucu alabildim amerikadan arkadaşım vasıtasıyla ..
    bu da nerden çıktı dersiniz eski köye yeni minderler sokuyosunuz =) roho minderde kullandım alerji yaptı bende kauçuk olması yüzünden..
    ottobock kullandım ömrü kısa sürdü ..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

istmylife, Supracor marka midere dair yeni bir başlık açıp kullandığın mindere ve tecrübelerine dair detayları paylaşabilir misin lütfen? Böylece minde çok daha görünür olur...

Üye
    seğmen Avatarı

Son Giriş
    07.12-2011
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Sayın Oturan Boğa,

roho Contour Select ve roho Enhancer arasında ayrıntılı bir kıyaslama yapmanız mümkün mü? Contour Select'in 4 ayrı bölmesi olması ve ön kısımdaki valf en önemli farklar görebildiğim kadarıyla. 4 ayrı bölme ve valf ne amaçla yapılmış, kullanıcıya ne gibi avantajlar sağlıyor? Son olarak, değerlendirmenize StarLock'ı da katabilirseniz memnun olurum. (StarLock için hücreye özel hava ayarı yapılabildiğini ancak bunu test edemediğinizi belirtmiştiniz. Bu konuda bir gelişme var mı?)

Teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

roho Contour Select'i öneririm. Çünkü şu özellikler Enhancer modelinde bulunmuyor: İstenildiği zaman öndeki valf açıp kapatılarak minderdeki hava akışını 4 ayrı bölgeye sıkıştırmak mümkün. Bu 4 konuda avantaj sağlıyor:

1- Dört bölümden birinde yara varsa ya da risk fazla ise, o bölüm diğer 3 bölümden daha az hava ile doldurulur ve böylece o bölgeye uygulanan bası azaltılabilir
    2- Minderin bir yeri patladığında, diğer 3 alandaki hava sayesinde patlak alana denk gelen kısım yara riskine maruz kalmamış olur
    3- Valf açık olduğunda minder daha yumuşak ve konforlu oluyor. Ama özellikle hareketli bir gün geçirilecekse, sağa sola eğilip kalkılacaksa, spor yapılacaksa mesela, o zaman valfi kapatmak (yani havayı 4 ayrı alana hapsetmek), denge açısından avantaj sağladığı gibi, bir tarafa abanıldığında o yandaki havanın boşalmasından doğacak risk de bertaraf edilmiş oluyor.
    4- Yine üçüncü maddedeki mantık gereği, sandalyeden koltuğa-yatağa vb. transfer esnasında minderin 4 ayrı alana eşit dağılmış havayla dolu olması, geçiş esnasında minderin havasının sürekli dolu ve dengeli halde olması, geçişte hem minderin hasar görmesini önlüyor hem de bizim yan popomuzun sürtünmelerden korunmasını sağlıyor.

StarLock mindere dair tüm deneyimlerimi şu başlığa yazmıştım: http://www.engelliler.biz/forum/teke...-starlock.html
    Daha sonra bir deneyimim olmadığı için, ekleyecek bir şeyim yok.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    seğmen Avatarı

Son Giriş
    07.12-2011
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yanıtınız için çok teşekkür ederim.

roho'nun resmi sitesinde Contour Select'in hava ayarlarının nasıl yapılacağını gösteren bir video var. İngilizce ancak görüntülerden ne olduğu anlaşılıyor, benim gibi tereddütte olan arkadaşlara yardımcı olabilir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Evet, güzel olmuş bu video. Eklediğiniz için teşekkürler

Bu arada hava ayarlarına dair benim önerilerim: http://www.engelliler.biz/forum/teke...-ayarlari.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    AsiFerhat Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    12.12-2012
    Saat
    20:54
    Yaşadığı Yer
    Aydin Söke
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben ilk defa alıcam roho contour select cushion yüksek olanından almak istiyorum ama hiç bi bilgim yok sadece burdan okudugum kadar bilgim var okudugum kadarıyla roho minderler kullananlar memnun bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdikten teşekkür ederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Üye
    blake Avatarı

Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    roho marka minderler türkiye'de satılmıyor mu?

Sayfa 14 / 17 İlkİlk ... 41011121314151617 SonSon