Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hayır, maalesef artık yurt dışpından getirtebilme imkanım da kalmadı.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    neseli09 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Neşeli
    Son Giriş
    14.09-2015
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biraz Önce Rehabcenter ile görüştüm, roho Contour Select minder hakkında. Yukarıda Shadow arkadaşın da dediği gibi 657 dolar + kdv fiyat verdiler.

Abd satış fiyatı 320 $ civarındaymış, sizin satış fiyatınız neden bu kadar fazla diye sordum.
    Türkiye'ye gelişi, ödenen vergiler, yapılan telefon trafiği de dahil edilirse çok fazla karla satılan bir ürün değilmiş

Bi sevindim, bi sevindim ki alatamam

Üye
    neseli09 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Neşeli
    Son Giriş
    14.09-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

[ame]http://www.amazon.com/roho-Contour-Select-Cushion-15/dp/B000OXA1DY/ref=sr_1_4?ie=UTF8&s=hpc&qid=1248093973&sr=8-4[/ame]

Bu adresin Türkiye servisi var sanırım.

Ayrıca amerikadaniste sitesini kullanan arkadaşlar var mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Amazon bu ürün için Türkiye'ye teslimat yapmıyor diye biliyorum.
    amerikadaniste sitesini kullanan bir arkadaş vardı. Maliyet hesabını yapıp, işinize geliyorsa getirtilebilir diye düşünüyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

ankarada arkadaslar var medikalci,onlardada uygun fiyatlı vardı bi zamanlar.. spot olarak..

Üye
    neseli09 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Neşeli
    Son Giriş
    14.09-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ROHO(R) CONTOUR SELECT(TM) CUSHION

Bu adres Türkiye siparişlerini kabul ediyor diye duydum ve arkadaş vasıtasıyla siteyle iletişime geçtik.

Cevap olarak gönderdikleri mailde bu ürünle ilgili olarak sürekli sorun yaşadıklarını, eğer yine istenirse gönderebileceklerini belirtmişler.

Maili aynen aktarsam daha iyi olacak.
    Ve ingilizcesi iyi olan arkadaşlar tam çevirisini yapabilirlerse memnun oluruz...

MAALESEF SONUÇ OLUMSUZ...

Döndük dolaştık, başladığımız yerdeyiz.

Date: Thu, 30 Jul 2009 09:33:46 -0400
    Subject: Shipping to Turkey
    From: assistance@rehabmart.com

I have good news about the roho seat cushion. It is available in TURKEY by calling the distributor KBB there direct at 90 312 4687027 and referencing the same item # CS1010C. In processing your quote I found out we are prohibited from shipping this product international if there is a distributor in your country. I apologize for any inconvenience, but this should make getting your product quicker and less expensive with the shipping, which is very beneficial to you.

Thank you,

Whitney Richert
    Rehabmart Customer Care
    assistance@rehabmart.com
    phone: 404-496-4094
    Türkçe Çeviri:
    roho koltuk minderi hakkında güzel haberlerim var. 90 312 468 7027 nolu telefonla doğrudan KBB dağıtımcısını arayıp sitemizdeki ürün kodu ile aynı numarayı vermek suretiyle Turkiyeden de bu ürünü temin etmeniz mümkün. siparişinizle ilgilenirken bu ürünün ülkenizde dağıtımcısı var ise uluslararası gönderme yapmamızın yasak olduğunu farkettim. sizi müşkül durumda bıraktıysam özür dilerim ancak bu şekilde ürününüzü daha hızlı ve daha ucuz yoldan elde edebilirsiniz ve bu durum da yararınıza olacaktır.
    teşekkürler

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben Ankarada rehabcenter e sordum roho minderi bundan 1 ay önce 1278 tl fiat verdiler EURO bazında tabii üç aşağı 5 yukarı değişebilir.Almanyada yaşayan bir arkadaşta orada araştırdı,50 Tl düşüğüne Almanyada bulduk roho yu. Bende italya ile çalışan bir arkadaşla biometrix diye bir firmadan aynı özelliklerde doğal kauçuktan malzemesi, bana 580 Tl ye kargo ücreti dahil geldi.
    Şu anda minderi denıyorum 4-5 saat oturduğum oldu hiçbir kızarıklık falan olmadı süreyi yavaş yavaş uzatıp deneyecem, bendede yenı dekübit geçti tedbirli davranıyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Vedat, bu bahsettiğin ürün şu mu:

Sinaps Sağlık Hizmetleri - HAVALI MİNDER

7 clou - Tekerlekli sandalye için havalı minder önerisi

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2 çeşidi var. Ben siyah olanı getirtim. MAvi olanın fiatı 40-50 Euro dafa fazlaydı.Ustudeki kılıfıda diğerlerinden farklı, sanırım oda ince doğal kauçuktan yapılmış,terleme yapmıyor.

BİOMATRİX

cu00biomatrix.th - Tekerlekli sandalye için havalı minder önerisi cu007biomatrix.th - Tekerlekli sandalye için havalı minder önerisi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Ben bu ürünü deneme amaçlı kullandım. Tabii memnun olanlar da olacaktır, ama ben on üzerinde 2 bile vermedim ürüne. Hele roho ile değil mukayese etmek, aynı kategoriye bile koymam.

neseli09, patlarsa garanti kapsamında olmaz diye uzak durmak istemiş firma. Ama burdan da alsan zaten patlaması halinde garanti kapsamında değerlendirilmez ki! Her koşulda 50 $ bayılırsın!
    Ürünü o fiyata (319 $) getirtebiliyorsan hiç düşünme derim...

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1 yıl garantisi var CE patentli.
    Birde bu ürünlerde doğal kauçuk olası asıl koşul.Benim önceki mınderim conform markaydı (isviçre malıydı) çok memnundum.İZmirden ist. gelmiştim bır gece once 24 de otobuse binip diğer gece saat 1 de eve girmiştim sadece arada 4 saat uzanıp dinlenme fırsatım olmuştu hiç bir sorun yaşamamıştım. Umarım bu mınderdede iyi sonuç alırım fiatıda baya makul.

Bülent biomatrix imi kullandın deneme amaçlı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Marka hiç aklımda değil Vedat. Sinaps (yanlış anımsamıyorsam İtalya'dan ithal etmişti) ve Türkiye'de satışa başlamıştı. Benden denememi rica etmişlerdi ve denemiştim. Yukarıda sinaps'tan alıntıladığım resimdeki ürünü... roho ile balon ne kadar benzerse, bu ürün de roho'ya o kadar benziyor. Tek ortak noktaları içlerinde hava olması
    Bence tabii.

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yok senın örnekteki farklı. Ben deneyimde biomatrixi sonucu yazarım.
    şimdilik iyi gidiyor.

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BUgun 6-7 saat dışardaydım ve havada oldukça sıcaktı ancak buna ragmen eve gelip rutin kontrolu yapınca birsorun olmadığını gördüm,kızarıklık dahi oluşmamış.

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    rohonın en iyi etkili ve kullanıslı modeli hangisi acaba tavsiyeleriniz

Sayfa 10 / 17 İlkİlk ... 67891011121314 ... SonSon