Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yalniz06 Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal (30)
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    168
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    BİZİM ŞEHRİMİZİN YOLLARI BOZUK, BU SEBEPLEDE AKÜLÜ ARACIM DAYANMIYOR NE YAPMALIYIM.

belediyeyi dava mı etsem. haklı çıkar mıyım. kırıkkalede oturuyorum. 5 yılda 3 araç değiştirdim. her 6 ayda teker akü motor, aksesuar değiştirim. yani çok masraf eder.
    bunun sebebi yolların düzgün olmaması.hele son yıllarda doğalgaz çalışması var,şehrimizde yollarımızı kazdılar çukurlu.topraklı hale çevirdiler.olan engelli vatandaşlarımıza oluyor.dışarı çıkamıyor.çıkarsa benim duruma düşer.

Üye
    sertelsen Avatarı

Gerçek Adı
    Sertel Şen
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu kadar sıklıkta araç ve parça değiştirilmesi sadece yolların bozuk olması ile açıklanamaz...
    Bir etkendir, tabii ama tek başına bir sebep değildir..
    Kullandığınız sandalyenin şasisi ve üzerinde kullanılan aksam kalitesi (motorlar, joystick, aküler, şarj cihazı vs vs.) de önemlidir...
    Muhtemelen kullandığınız sandalye Uzakdoğu ürünüdür ve şasi de aluminyum şasidir. Tabi bu her Uzakdoğu malı sandalye ve her aluminyum şasili sandalye kalitesizdir anlamına gelmemelidir. Ancak ülkemizde satışa sunulan bu tarz ürünlerin çoğunda dayanıksızlık ve problemler söz konusudur. Dolayısıyla Türkiye şartlarına uygun özelliklerde ve arkasında tam bir satış sonrası destek (hızlı ve hesaplı parça ve servis desteği) bulunan ürünlerin tercihj edilmesi yaşadığınız tazr sorunların azalmasına yardımcı olacaktır...

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Belediyenize ve valiliğe dilekçe verin,yazılı olarak durumu ve taleplerinizi önerilerinizi anlatın,ayrıca arabanızı sürerken mümkün olduğunca engebeli yerlerde düşük viteste sürmeye çalışlın ki lastikler ve motorlar hasar görmesin........

Üye
    alperencsm Avatarı

Son Giriş
    13.01-2014
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    mersin - bozyazı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

5 yılda 3 kez araç değişdirmeniz ve defalarca arıza yapmasının nedeninin yolların bozuk olmasından kaynaklandığını kim söyledi bilmiyorum ama bunda haklılık payı oldukça düşük.

aracınız kaliteli bir ürün değilse bunun etkisi %90 lara varır.

bende 3 yıl kullandım bir aracımı, 3 yılda defalarca arıza yaptı, her seferinde kullanıcı hatası dendi, ben o küüçücük araçla ralli yapmadım sonuçda. şu an araç pert yatıyor. akü, motor , beyin hepsi ölü , öylece yatıyor. 3 yıl kullanabildim...

Üye
    bodrumlu Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    02.06-2011
    Saat
    01:42
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ikinizde deniz kenarında yaşıyorsunuz galiba.deniz havası metal yorgunluğunu hızlandırır.deniz kenarındaki araçların ömrü %30 daha azdır.

Üye
    yalniz06 Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal (30)
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    168
    Verilen Beğeniler
    2

sağolun.haklısınz arkadaş,etmem dava belediyeyi,nepalım kaderimiz bu.yollar yağ gibi olsa ne vardı.almanya öyleymiş,ordan gelenler söyler.ben bu yollasrda dolma teker kullanırm,patlama riski yok,dışı soyulu,yıprandı ama 3 sene idare etti.daha devam ederim.havalı olsa 1 sene dayanmaz bilirim.kendinize iyi bakınız.

Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bir seyler yazayım dedim, sözler boğaz diziliyor