Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ozcam71 Avatarı

Son Giriş
    24.04-2010
    Saat
    21:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyigünler arkadaşlar,
    arkadaşım için zimer akülü aracın motora bağlı dolma teker nerede bulunur?acaba dolmamı iyi olur havalı şamler lastikmi?
    ve 12 volt 26 amper çift akü yiğit kuru akü alanı 1 sene oldu.10 km. yol ggezdirirdi,şimdi 1 km ye düştü aracın kendi cihazıyla 1 saatlık şarj eder.
    acaba akü ömrümü bitti,aküler büyük sanayiye makinede şarja verrecekti,usta patlar diye korktu
    doğrumu acabba yanlışmı sa nayiye vermek kendi cihazlamı doldurmak daha iyi olur?
    cevabı belirtiniz saygılarmla.

Üye
    dotanu53 Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    12:53
    Yaşadığı Yer
    Rize Fındıklı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Akülerin ömrü bitmiş,ondan erken bitiyor.26 amp. yerine 42 amper koyarsan 20 km.dolaşırsın.Akü kutusuna aküler sığarsa.Bazı marka akülerde amper yükseldkçe yukarı uzuyor.Bazı akülerde yana genişlyor.ona göre alabilirsin.
    Eski aküleri teker teker saatte3 amper yükleyen bir şarz cihazı ile şarz edrsen,faydası olabilir,deneyebilirsin.

Üye
    ozcam71 Avatarı

Son Giriş
    24.04-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zimer marka akülü t.sandalyenin arka dolma teker nosu:..(57-208)12 1/2*2
    ayrıca resim buraya nerden ekleniyor,nereye basıyım lütfen bilgi veriniz.

Üye
    dotanu53 Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Rize Fındıklı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aküleri YÖNTEM TEKNOLOJİ istanbul tel.0 2165753879 görüşüp alabilisin. LASTIKLERİ,0 212 5110654 telefonundan bilgi alırsın.
    her çeşit engelli araçların lastıkleri bu fırmada mecuttur.

Üye
    eren_27 Avatarı

Gerçek Adı
    Nihat AKARDENİZ
    Son Giriş
    26.06-2012
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Silifke
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş bende zimer akülü sandalye kullanıyorum Batarya ömrü 10 ay dır onların 10 aydan sonra giderek düşer zimer'i aradım çok fahiş bir fiyat çekmişlerdi bende gittiği yere kadar gitsin dedim tam üç yıl kullandım kendi üzerindeki aküyü ama okula gidip gelmeye yarıyordu sadece eve zor ulaştırıyordu sonra internette araştırmaya başladım nereden uygun fiyatta bulabilirim diye kargo fiyatı da işin içine girince yine alamıyordum tesadüfen Mutlu akülerinde işim vardı bir sorayım dedim belki vardır diye sağolsunlar aynı gün getirttiler geliş fiyatından 9 taksit de yaptı sende en yakın akücüye bir uğra istersen lastik halen alabilmiş değilim benimde ihtiyacım var alına bilecek yerlerle ilgili açıklama sitede var istersen oraya bir bak

Üye
    dotanu53 Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Rize Fındıklı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim,,
    Herkes kendine göre,bütçesine göre akü almalı tabiki. Ben yıllarca mutlu akü kullandım,birkaç yıl öncesine kadar üretilen mutlu aküler çok kaliteli üretiliyordu,şimdikiler pek verimli görünmüyor,yine bir yıl kullanılır.
    5 yıl önceki mutlu aküleri 2 yıl kullanırdım.Şimdi 2 yıl önce topin marka jel akü aldım,mutlunun iki misli fıyatına.Çok memun kaldım,5 yıl garantılı diyor ama 4 yıl kullansam yine karlı sayılırım. Kırıkkaleli kardeşim alabiliyorsan jel akü al,alma gücün yoksa mutlu akü alırsın,yoluna devam edersin.
    Mutlu akü üreten fırma pahalı mutlu güçlü akü üretmiş,bayilere geldimi bilmiyorum. Hyırlısı olsun....

Üye
    ozcam71 Avatarı

Son Giriş
    24.04-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağolun arkadaşlar,hepsinden iyisi jel aküymüş,araştırıyomda,ama daha alıp aracımıza takmadık,almışken jel alak bari.
    ama 26-28 amperlik akülerin jeli yok deep ckcle özelliklisi varmış,bu jelle aynımı acaba.
    jel aküler 40 amper ve yüksek amperden miş.yani 40 dan başlar.acaba 26-28 amper boyunda başka akü yokmu yüksek olan.aracın altındaki kutuya sığdırmam gerekde.
    mutlu aküde bunun gibi aküler bulunmazki,adres ne?bakabilirmiyim arkadaşım.
    saygılarmla.

Üye
    dotanu53 Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Rize Fındıklı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamun aleyküm...
    Kardeşim... Bocsh MARKA normal akü de koyabilirsın.Akü kutusunu ölçup sığacak olanı koyabilirsın. Yukarıya uzayan mödelleri akü bayılerinde var.İlçende yoksa yardımcı olayım,kargo dahil ücretini kapıda ödersin,böyle fırmalar var.
    Jel akü olmuyorsa, kuru aküler var onlarda uzun ömurlu batarya.İnternette araştır görebilirsın,ölçulere bakabilirsın.Bende araaştırayım sana bilgi aktarayım.Sana kolay gelsin...

Üye
    eren_27 Avatarı

Gerçek Adı
    Nihat AKARDENİZ
    Son Giriş
    26.06-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Silifke
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zimer için arka teker bulabildin mi kardeş bir türlü karar veremedim benim teker dolma bazı arkadaşlar iç dış lastik al dolma tekerinin jantına delik deldir olur diyorlar bu yöntemi deneyen oldumu yada bilgisi olan varmı acaba boşa masraf yapmayayım kar edeceğim derken zarar etmeyeyim . . .

Üye
    leventsaritas Avatarı

Gerçek Adı
    Levent
    Son Giriş
    27.09-2017
    Saat
    17:55
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    38

iç dış alma zimerin servisi bura Zimer Medikal ve Organizasyon arabanın orjinalliğini bozma 2. uyarım zimerin jantları pilastiktir ön tekerleri koru tümseklere çıkıntılara hızlı vurma jant kırılır akünüde istanbuldaysan perpa dan al jelli olsun kesinlikle sıcağı sever şelli akü akünün içinde şarz olduğu halde üstüne şarj etsende bozulmaz birde zimere gitmeden tekerin fiyatını öğren şirketya engellileride sömürüyor www.zimerorganizasyon.com

Üye
    ozcam71 Avatarı

Son Giriş
    24.04-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yok teker almadımda,bu jantın üstüne teker takılmazmı,
    neden havaalı şamperli.çabuk patlar ama .dolma iyi olmazmı.

Üye
    eren_27 Avatarı

Gerçek Adı
    Nihat AKARDENİZ
    Son Giriş
    26.06-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Silifke
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

leventsarıtaş;
    kardeş doğru söylüyorsun da Zimer"i kaç aydır bekliyorum ellerinde orjinal lastik yok ve geleceği ile ilgilide hiç ümit vermiyorlar bu yüzden kendi başımızın çaresine kendimiz bakacağız her zaman ki gibi . . .

Üye
    ozcam71 Avatarı

Son Giriş
    24.04-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

acaba bu zimere başka parçalardamı takılmaz,motor v.b.el arabası tekeri bile bu akülü araç tekerlerden sağlam,şşşşşşaşarım bu işe.fiyatıu sordunnu tekern kardeş,mesela jamirada 100 tl. komple jant şamler dış lastik ama uyarmı bilemem zaten motorun vidaya takılırç.. yeni mutlu akün kaç km yol yapar,kaç amperdi?şarj cihazn aynımı zimern verdiğimi,kaç saatte full doldurur kardeş anlatrmısın?

Üye
    eren_27 Avatarı

Gerçek Adı
    Nihat AKARDENİZ
    Son Giriş
    26.06-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Silifke
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

- Plastik alaşım jant'lı komple arka teker fiyatı 60TL + KDV + kargo
    - Aluminyum jant'lı komple arka teker fiyatı 90TL + KDV + kargo
    - Aluminyum alaşım jant'lı komple arka teker fiyatı 1200TL + KDV + kargo
    Kardeş bulabildiğim en uygun fiyatlar bunlar benim tekerler dolgu ilk önce bir çift iç dış havalı lastik alacağım dolgu tekerimin jantına delik delerek havalıya çevirmeyi deneyeceğim olursa oldu olmazsa aldığım dış lastİklere uygun jant alacağım en mantıklı yolun bu olduğuna karar verdim sizce de mantıklı değil mi aküye gelince akünün özelliklerini bilmiyorum Mutlu akülerin de orjinali'nin aynısı diye taktılar günahları boyunlarına artık ama gayet memnunum ne kadar sürede doluyor derseniz onuda bilmiyorum akşam takıyorum sabaha kadar şerjda kalıyor sanırsam dört saatte doluyor tabii tahmin okula gidiyorum teneffüsler daha sonra dersaneye gidiyorum akşama kadarda dışarıdayım bitmiyor ancak ben yatarken tekrar takıyorum şarj aletim zimer den aldığım değiştirmedim şimdiye kadar . . .

Üye
    ozcam71 Avatarı

Son Giriş
    24.04-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    akülerin ismi ne ve kaç amper?kaça aldın,anlat.4 saatte dolarsa iyi,full dolar.şarj cihazı 3.5 amper saatte dolar 4 saat 14 amperi doldurur,yani tamamı dolmaz acaba şarj cihazımı kalitesiz.birde jamirada şarj cihazı varmş,kaliteli der.saatte 6 amper akım gücü verirmş.4 saatte doldururmş,26 amperi.anlayamadımki fiyatı 180 tl. tekeri 60 tl ise iyi jantlamı beraber,plastik olması iyi olur,ağırlık yapmaz.iç dış şaamler patlaynca ne olacak,tamire gidene kadar ezilir kardeş.en iyisi dolma.bugün zimeri aradımda servis yokmuş.k.i.b.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon