Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eren_27 Avatarı

Gerçek Adı
    Nihat AKARDENİZ
    Son Giriş
    26.06-2012
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Silifke
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ozcam71;

kardeş teknik detaylara kafanı çok yoruyorsun ben zaten o kadar sürede doluyor demedim aslında çok da ilgilenmiyorum işin o kısmı ile ben akşam takıyorum sabah dolu oluyor sadece sanırsam o kadar sürede doluyor dedim benim şarj cihazım aldığımda kendi orjinali geldiğinde bir arızası vardı mahallediki elektirikçiye götürdüm o zaman bir diyottan bahsetti o arızalı imiş ben daha güçlü bir diyot taktım sarj cihazın orjinalinden daha iyi sarj edecek demişti anlamam ama adamın dediği gibi çok güzel sarj ediyor kaç amper saatte kaç volt doldurur bilmem benim için önemli olan oğlumu yolda bırakmaması çok şükür şimdiye kadar öle bir şeyde olmadı

Üye
    hilda Avatarı

Son Giriş
    25.10-2010
    Saat
    15:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

küçük arabalarda akü yükseltildikçe motorların yanma olasılığı oldugunu duydum...

eşiminki havalı 1 sefer patladı bisikletçiden arka iç şambreli 5 tl ye aldım interneten sipariş vermek istemiştim 40 tl demişlerdi

Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

perpadaki aküleri tavsiye ediyorsun yani
    ama hiç demiyorsun perpadaki akülerin çoğunun aylardır gümrükte bekldiğini ve fazla dayanmadığını...arkadaşlar jel aküdene şaşmayın
    zimerin arka tekerleklerini delip havalı teker takanlar var...madem zimer in tekerleri havalı olmaz,o zamn dolma hiç olmaz dolma daha çok vurur.ben aküyüde tekeride nereden alacağınızyazardım ancak burada şirket adı yazmak yasak...haklılar tabi bu sitede reklamla aykta duruyor....

Yasaklı Üye
    bizimteknikservis Avatarı

Gerçek Adı
    Ali DOĞAN
    Son Giriş
    03.12-2010
    Saat
    11:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili eren sakın ölebişey yapmaya kalkmayasın yoksa aracın üzerindekinide bozarsın.

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    akülü ve manuel tek.snd.yelerde imalatta bulunan plastik alaşımlı mamüllerde delik açmak suretiyle havalı hale getirmek ,onun mukavemet ve taşıma sınırını değiştirmektedir...biz TÜRK MİLLET i olarak her işin kaçamak ve kolayını seçmek kadar haz aldığımız bir husus yoktur..
    ustaya söylem de bulunacak olsan ,sanki yeni icat ediyor havasında ilk bulan o gibi bir tafra içiin de ,azarlar ..paranla dayak yemektir bunun adı..
    birde sizde orjinalliğini bozmayın..çünkü bir araç konsept olarak imal ediliyor...bir değişim onun diğer parçalarına da hasar burakıyor...
    ben de bunlarla uğraşıyorum..5 araçtan 3 araç yaptım .yollara buraktım.5 senedir ..tamir için arayan yok..çünkü aylık bakım yağ bakımı ..araç temizliği,,akülerin şarjı için TAMPON ŞARJ ,aküler..jeller pahalı olunca A tipi bakımsız kuru aküler...seçildiği taktirde..birde çokkk rampa ,yokuş zorlanarak çıkılmaz ise uzun dayanan akülere sahip olursunuz..birde akülerinizi bazen tam sıfırlayınız ki akü sarhoş şarj yapmasın...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12