Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mariyahci Avatarı

Son Giriş
    27.11-2012
    Saat
    09:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar ınvacarenın araçları saglamdır kolay kolay sorun acmaz bendede meteor var ve arabayla baya gezdım araç dayanıklı kaldırım su camur toprak hıc etkılemıyo bazen kaldırımı cıkarken motor vuruyo cok dıkkat etmek lazım o konuda ama yınede bırsey olmadı yanı bu araç cometten buyuk zaten baya bır motorsıklet yanı meteor tavsıye ederım arkadaşlar tum ozellıklerle dolu araç ve gosterısı olan bır araç yolda gıderken mıllet acayıp bakıyo bır kere bakan yıne bakıyo allah dıger arkadaslarada nasıp etsın ( gerçi kısın gezılmıyor ama olsun )

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

mariyahci;
    Arkadaşım yanılıyorsun. comet meteordan ölçü olarak daha büyüktür. ayrıca comet'te son teknoloji kullanılmış. şu an kullanıyorum ve çok memnunum. tabi ki meteor da comet'ten geri kalmaz. Scooter dedin mi akla ilk gelen invacare ve shoprıder markalarıdır.

Üye
    mariyahci Avatarı

Son Giriş
    27.11-2012
    Saat
    09:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardesım bu meteor buyuk arac bendekı buyuk comet kucuk geldı gozume
    ben aku ıstıyorum ya kuru aku bıtıyo ama aracıma maasallah tas

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

comet cv04 - İnvacare comet marka akülü scooter hakkında bilgisi olan var mı?

Üye
    inzibat Avatarı

Gerçek Adı
    ErdaL
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    03:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    12

Hayırlı olsun. güle güle kullan. Fakat ilk fiyattan düşürdüm dediğin fiyat arasın da nerdeyse bir otomobil fiyatı kadar fark var. Nedense ülkemiz de engelli ürünleri çok hem de çok yüksek rant sağlayarak satılıyor.

(fiyat 21.200 tl pazarlık yapa yapa 10.350 tl) Bu ne kardeşim arada ki farka bakın! İlk fiyatta da kâr yapıyordu ikincisinde de yapıyor. El insafff

Üye
    KAYAKÖY Avatarı

Gerçek Adı
    mahir arslan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:36
    Yaşadığı Yer
    KÜTAHYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

göker bende invacare 63 epro kullandım ikinci el tam sekiz yıl rahat ol araç amerikan malıdır kolay kolay bozulmaz onlar biz gibi değildir insana değer verirler araçlar piyasaki en kaliteli parçalardan yapılmıştır bozulursada maddi durumun iyiyse tamir yaptır kullan

Üye
    göker Avatarı

Gerçek Adı
    Göker Yontar
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    02:48
    Yaşadığı Yer
    izmir bostanlı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Anliyorum ama invacare meteor diye bir 2.el urun buldum.9 yillikmis.fiyati cok uygun 1bin lira diyor.Aradim konustum.bana kullanici soyle soyledi...Köpürleri bitmis.ama arac calisiyormus.arada bir usta bulup kömurlerini degistirmen gerekiyor dedi,ben bu isle ugrasmakdan cok sıkıldim ve gittim yenisi aldigini soyledi.bende 13 yildir invacare panther lx-4 kullaniyorum ve hic oyle komurmuş filan diye bir sorun yasamadim ve duymadim,dolayisiyla bu urunu fiyati da cok uygun oldugu icin almak istiyorum.ama komur sorununun ne oldugunu bilmedigim icin biraz tedirgin oldum.maddi durumum musait,yaptirim kullanmakdan yanayim,o urunun sifirina buyuk paralar vermekdense.ama arizasi hakkinda biraz bilgi gerekiyor bana.ilginiz icin tesekkurler.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12