Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    NUSAY Avatarı

Gerçek Adı
    nusay
    Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    TEKİRDAĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben oğluma dışarda gezdirebilmek için araba yaptırmak istiyorum bi nevi bebek arabası tarzında
    4 yaşında ve oturamıyo boynunu tutamıyor
    devletin ücretsiz olarak verdikleri işimize yaramıyor.
    acaba özel olarak nerde yaptırabiliriz ve devletin bu konuda ücret olarak yardımı var mıdır acaba?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    chtsu! Avatarı

Gerçek Adı
    cihat
    Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben oğlum için bu hafta içinde yani bir sandalye yaptırdım ve kesinlikle çok kullanışlı kesinlikle tavsiye ederim. www.kifas.com.tr adresinden bakabilirsiniz ve özellikle skuter filexi modeli tam aradığınız özelliklerde bence mutlaka ihtiyacınızı giderir. özellikli tekerlekli sandalye için sgk 300 lira ödeme çıkarıyormuş yılbaşından sonra bu artabilirmiş diye duydum ben.

Üye
    NUSAY Avatarı

Gerçek Adı
    nusay
    Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    TEKİRDAĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için ne zamandır bakamıyodum siteye.ancak gördüm cvplarınızı saolun işime yarar şeyler var ...

Üye
    mısmıl Avatarı

Gerçek Adı
    iskender rusçuk
    Son Giriş
    27.12-2016
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul /gop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Nusay saraylı hemşerim merhaba' bende Vize Evrenli köylüyüm ,Eğer sgk' ya dahil iseniz(ssk,bağkur,emekli sandığı gibi) 2010 yılı ortez protez listesinin şablonu belli oldu ve yayınlandı sadece ürünlerin karşılığındaki ödenecek rakamların açıklanması bekleniyor.Sizi ilgilendiren 225.700 kodlu ürün açıklaması şöyle Standing table (ayakta dik konumlandırma cihazı) yenileme süresi 5 yıl (açıklaması ise şöyle destekleri ve eklemleri postüre göre yukarı aşağı ' öne arkaya ayarlanabilen metal/ahşap modüler tarzda) biliyorsanız bu ve benzer ürünler oturma şeklinide alabiliyor 01.04.2010 tarihinden itibaren tüm Türkiyede uygulanacağı bekleniyor,muhakkak takip edin inşallah biraz yardımım dokunmuştur.

Üye
    yilmazcivan Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    01.07-2014
    Saat
    17:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kifas.com da bambaşka bi site çıkıyor??