Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Döndü hanım, belli bir süre oturduktan sonra minderin havası tümüyle iniyor mu? İniyorsa, kesin kılcal aşınmalar vardır ve oradan hava kaçıyordur. Hava ile doldurup, sonra kırmızıya basın. Bir süre sonra neredeki hava inmişse, o alanda yüzde yüz patlak var demektir.

Nasıl hava ayarı yapılacağına dair bir video çektik ve videoyu ilk mesaja ekledim. Ayar açısından faydalı olacaktır.

Öndeki valf yeşil basılıyken hava ayarı yapacaksınız. Sonra, eğer isterseniz, ayar tam yapıldıktan sonra kırmızıya basarsınız, böylece hava minderde 4 ayrı alana sıkışır... Bu doğru oturma açısından bir avantaj sağlar. Ama kullanılması zorunlu bir şey de değildir. Tercih meselesi...

Üye
    Umut Arslan Avatarı

Son Giriş
    09.08-2017
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şimdi anlamadım ya yüksek olması yara için iyi değil mi yeni bir tane minder aldım air cuishon diye dün dışarı çıktım yarami mahvetti cevap alabilir miyim
    Saygilarimla

Air cuishon user manual minder nasıldır

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12