Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamun aleyküm.
    Ben bir of luyum ve tekerlekli sandalye kullanmaktayım.Merdiven inip çıkmak için bazı cihazlar var.İnternette de bu cihazların tanıtımları var.Bilgisi ve tecrübesi olanların yorumlarını rica ediyorum.

1-Bu cihazlar en ucuz kaç liraya mal olur.Çin malı ucuz, ya da ikinci eli falan var mı?

2-Bu cihazlardan kullanıp da ben şu markayı, şu fiyata ve şuradan aldım çok da memnunum diyen var mı?

3-Eğer medikalciyseniz veya ikinci el satış yapıyorsanız uygun bir fiyat buraya yazar mısınız?

Üye
    hyyahya Avatarı

Son Giriş
    04.10-2011
    Saat
    17:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşım,

benim gördüğüm ve bildiğim geçen yıl jandarma güvercinlik lojmaları askeri gazinosu için alındı ve engellilerin tekerlekli sandalye ile merdivenlerden çıkması için kullanılıyor. merdivenli yerlerde oldukça büyük bir kolaylık, hele hele rampa yapılması veya asansör kurulması mümkün olmayan yerler için çok mükemmel. fakat yinede kullananlar daha iyi bilir . mesai saatlerinde 0312 4565999'dan askeri gazinodan dogan beyi arayın o size detaylı bilgi verebilir.

çünkü bahse konu yerde lojmanlar bölgesi içerisinde yakaşık yüz engelliye fizik tedavi imkanı sağlayan birde tedavi merkezi kurulmuş. oradan istifade edenlerle gaziler sosyal tesislerden rahat faydalansınlar diye gazino yönetimi almış.

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

5000 yurodan başlıyor ve yukarı doğru gidiyor.Uzay arabası mübarek...

Üye
    atamarmustafa Avatarı

Son Giriş
    16.08-2011
    Saat
    18:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu konuyla ilgili lütfen web sayfamızdaki transfer sistemleri bölümünü inceleyiniz
    http://www.atamar.com.tr/page.php?ac...oster&catID=28

saygılar