Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hikmetk Avatarı

Gerçek Adı
    Hikmet
    Son Giriş
    17.08-2012
    Saat
    09:37
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Çocuğumuzun tekerlekli sandalyesiyle araba seyahat edebilmesi için araç bakarken, www.ozgurbedenler.com sitesinde pek çok alternatifimiz olduğunu gördük.

turny hd - Araç koltuğu da olabilen tekerlekli sandalye hakkında bilgisi olan var mı?

Araç koltuğu dönebiliyor ve tekerlekli sandalye olabiliyor.
    Yine aynı şekilde araca binebiliyor.

carony sys - Araç koltuğu da olabilen tekerlekli sandalye hakkında bilgisi olan var mı?

Henüz fiyat alamadık. Bu firmadan alış-veriş yapan var mı? Bu koltuktan kullanan var mı? Bana bilgi verecek kimse var mı?

Lütfen yardımcı olun.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Başka bir firma daha vardı aynı tür ürünü yapan, ama adını unuttum.
    Bence ilk önce fiyatı öğrenin ve hatta mümkünse yerine gidip ürünü bir test edin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

30cmciftli - Araç koltuğu da olabilen tekerlekli sandalye hakkında bilgisi olan var mı?

Özgürbedenlerden resimde görülen rampayı aldım.Özgür bedenler güvenli bir firma güvenebilirsiniz, yetkili kişi Serdar bey çok ilgili ve yardımsever biri.
    Bu tekerlekli sandalyeyi kullanmıyorum ancak firmada olduğunu biliyorum, ürün mevcut olmasada getirtiyorlar. Yerine gidip ürünü inceleyip test edebilirsiniz.

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Abdullah bey kaç metrelik rampayı kaç liraya aldınız yazabilir misiniz?