Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zorlu Avatarı

Son Giriş
    21.12-2011
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    geçen sene trafik kazası geçirdim birtakım ödemeleri trafik sigortası karşılayacak ayaga kaldıran sandalye alcam bu üründen kullanan veya bu firmadan ürün alan arkadaşlar görüş ve önerilerinizi belirtirmisiniz
    ürünün adresi altta önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum

sinapsgrup.com

1870part01 - Ayağa kaldıran sandalye alacağım. Sinaps ürünlerini önerir misiniz?

Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

zafer abinin yardimıyla yaklaşık 3 ay önce vassilli marka ayğa kaldıran sandalye c-max merdiven inme çıkma cihazı bir de parapodyum aldım. hepsinden de çok memnunum kardeş. tavsiyede ederim

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    17.12-2017
    Saat
    15:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

Bende tavsiye ederim. Alış verişim oldu sorun yaşamadım.ilgili görüyorlar

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    17.12-2017
    Saat
    15:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

Bu site ile bağlantısı olan medikal şirketlerine ricam.
    Beyler böyle arada sırada çıkacağınıza bence fiyat listenizi olabildiğince resimli gönderin seçimi bize bırakın. Böylece bir rekabet ortamı yaratırsınız. nedenbe fiyat vermekte çok zorlanıyorsunuz, telefonda bile bazen fiyat söylemiyorsunuz. Bu arada Satışla biten dostluklardan bıktık.satıştan sonra araki bulasın. Bu nedenle fiyatlarınızın yanında satış sonrası hizmetlerinizde önemli. Burada tüm arkadaşlara rica edelim, şikayetçi oldukları firmaları çakinmesin yazsın. Bile bile kötü hizmet veren yerden mal almayalım.

Üye
    zorlu Avatarı

Son Giriş
    21.12-2011
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

levent çok doğru bir konuya değindin ben o.f. li olalı 1.5 sene oldu her gelen medikalci yok kardeşiz dostuz ayağına ürünlerini sattı veya satmaya çalıştı yok bundan sonra ölene kadar dostuz yok biz sizin camia için elimizden geleni yapıyoruz vatan millet sakarya kendim için bişe istiyosam namerdim muhabbeti ama ürünü sattıktan sonra araki bulasın artık bütün medikallere şüphe ile bakıyorum acaba nasıl bi kazıklama yöntemi var die bakıyorum insanların 3 kuruş para için bu kadar alçalması insanlara olan inancımı alt üst ediyor yazık... tabi bununla bitmiyor trafık sigortası takibi yapan sözde firmalar var ben kaza yaptım yapalı belki 50 tane böyle firma geldi biçoğuda bu siteden bağlantı kurup işi almaya çalışıyorlar onların taktıkleride medikallerle aynı bide çogu utanmadan avukatları aşalıyo yok onlar bu işi bilmiyolar yok onlar boşuna okumuş falan kendi tahsilini sorsan belkiilkokul mezunu bunların çoğunun amacı kolay para kazanmanın yolunda bu camiadan birçok insan müsvettesi haksız yere kazanç elde etmenin ve bu insanları nasıl sömürürüzün peşinde.
    Arkadaşlar siz siz olun bu gibi insanlara prim vermeyin kimseye haksız kazanç sağlamayın ve hakkınızı yedirmeyin bir ürün alcağınız zaman birkaç yere sorun sitede paylaşın

----------

Üye
    inzibat Avatarı

Gerçek Adı
    ErdaL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sinaps firmasın da Zafer Bey ile tanıştığım da çok etkilemişti. Kurumun karşıladığı bir sandalye almaya gittim. Vassilli marka sandalyeyi begendim. Bir süre sonra aldım geldim. Arabanın genişliği biraz dar gibiydi ama en büyük beden bu zaten bu iyi dediler. 2 cm daha geniş olsaydı sıkıntı çekmezdim. Sıkıntı çekmezdim dememin sebebi; yan kolçakların plastiklerinden bir tarafı kırıldı. Yenisini talep ettim sürekli oyaladılar. Geldi gelecek derken gelmiş onca görüşmelerden sonra bu sefer ücretini istediler. Kullanım hatasıymış! Dar olduğunu söylediğim halde bu iyidiyip bunun daha genişi yok demişlerdi. Bu sefer bu site de konuyu gündeme getirdim ve yaşadığım sıkıntıyı dile getirdim. O sıralar bu site de reklamları da vardı. Baya ugraştım sonun da ücretsiz olarak yedeklerini yolladılar. Çok sürmedi onlar da kırıldı... Araba genel olarak kullanışlı ama dar olduğundan yandaki kolçak plastikleri kırılıyor... Firmaya eskiden çok arkadaşımı yönlendiriyordum, o olaydan sonra kimseyi yönlendirmiyorum... Üzerimizden ekmek ytiyip sonrada işimiz bitti malı sattık mantığıyla giden her firma kazandım sanır ama kaybederler de farkına varmazlar..."Kartopu gibiyiz, yuvarlandıkca büyürüz"