Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaslar daha önce de yazdım...akümün ömrü sanırım tükendi artık cok cabuk bitio ...napmam gerekir...yeni akümü almalıyım...aküyü mü değiştirmeliim...bir de jel akü varmıs sanırım daha uzun süre gidiomus..onlar nasıl ...fiyatlARI ne kadardır benim dediğim işlemlerin...
    bilgi verirseniz sevinirim

Üye
    mırro Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    16.12-2013
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    Silivri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım benimde akülerim bitmişti.2 adet jelli akü aldım.Haze marka 12V 26 amper 350 tl aldım.Faturasını al garantisi 2 yıldır.İnternette birçok firma var,ben mesala birikim pillerinden aldım.

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam.akülü sandalyemi alalı 2 sene oldu..Eskiden 6 kilometre yaparken şimdi 1 kilometre zor yapıyor.Markası zimer..OFd den aldım.Peki sizinkiler kac kilometre yapıyor en fazla...Hem daha saglam hem de daha fazla yol alan bişey istiyorum değiştirmişken.

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

selam
    benim sandalyede sulu akü var 6 ay oldu 20 km şarj ömrü var hala aynı hiç eksilme olmuyor sulu aküyü tavsiye ederim

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim bu konuda teknik bilgim olmadıgı için sacma sapan sorular soruosam kusura bakmayın...şimdi benim akülüm de nasıl bir akü var bilmiyorum...nereye gitcem bunun için...istediğim gibi istediğim aküyü taktırabilir miyim...benimki zimer marka demiştim acaba benimki nasıl aküdür...

Üye
    neseli09 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Neşeli
    Son Giriş
    14.09-2015
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ottobock B500 akülü sandalye kullanıyorum. 2005 yılında aldım sandalyeyi, 2009 Ocak-Şubat dönemlerinde aküleri ömrünü tamamladı. Yaklaşık 4 yıl kullandım...

Akülerin tekrar orjinalini alayım dedim, izmir ankara istanbul tüm ottobock bayileriyle görüştüm. Ellerinde bu seri aküler yokmuş, yurtdışından siparişle gelecekmiş.

O zaman için 1250-1300 tl tutuyordu. Siparişi de verdik, 1,5 ay bekledik, ama çeşitli sorunlar çıkmış ve aküler gelemedi bi türlü.

Benim arabanın bekleyecek durumu kalmadığı için önüme çıkan ilk dükkandan 2 adet bosch marka 75 amper jel akü aldım. 300 lira tuttu. 6 aydır kullanıyorum ama şimdiden aküler zayıflamaya başladı . 2 yıl garantisi var sözde ama bakalım değiştirirler mi?

1 yıl kadar gitse, orjinaliyle hemen hemen aynı paraya gelmiş olacaktı. Hiçbirşey orjinal akünün yerini tutmaz da, orjinalini bulmak da büyük bi dert.

Üye
    Dynamic Elektronik Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar öncelikle akü alırken jel aküyü tavsiye ederim size ama gidipde her hangi bir jel akü alayım nasılsa tüm jel aküler aynı diye düşünmeyin sakın alacagınız akü dipşarjjel akü olmalı yanılıp endüstriyel jel akü alırsanız büyük bi hayal kırıklıgı yaşarsınız bununla ilgili burada aküler hankında yazdıgım notlar var onları bulup bi okuyun en azından

not :tel ilede bilgi alabilirsiniz

www.engelliaractamiri.com
    05326301459 --- 05053661550

Üye
    golfbakim Avatarı

Gerçek Adı
    M.can
    Son Giriş
    27.08-2013
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    devamlı şarzlı bırakmak suretiyle ev içine koymayaksan sulu akü kullanma şansın var