Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Simurg72 Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    17:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir / Buca
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bugün tekerlekli sandalye bakmak amacıyla İzmir Ottobock merkeze gittim. Orada roho marka havalı minder gibi bir minderle karşılaştım. Geçen seneye kadar böyle bir ürün yokmuş ellerinde. Sayfada ve kataloglarda da yok. Orjinal markalı ürün yani. 5 cm standart havalı minderin fiyatına kdv dahil 825tl dediler.

Merak ettiğin şu. Bu üründen kullanan arkadaşlar var mı. Ürünün pozitif ve negatif yönleri nelerdir.

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    0

10 yıldır roho havalı minder kullanıyorum çok kullanışlı. ancak sık sık deliniyor ve bunun serviste onarımı çok pahalı, Dikkatli kullanılması gerekiyor.
    Pozitif yönü engelliler için gerekli ve rahat bir minder, negatif yönü kendisi ve onarımı çok pahalı (tüm engelli ürünlerde olduğu gibi)

Üye
    Simurg72 Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    17:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir / Buca
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende roho 5cm standart minder kullanıyorum. Hala delmeyi patlatmayı beceremedim. Benim gördüğüm ottobock marka havalı minderin et kalınlığı rohonun 2 katı idi. Üzerine oturdum hemen hemen aynı duyguyu hissetti mabadım. Fakat fiyat daha cazip idi.

roho marka minder tercih etmek istemeyenler için ikinci bir alternatif olabilir. Görüş bildiren arkadaşlara teşekkür ederim.