Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kenn Avatarı

Son Giriş
    26.08-2016
    Saat
    19:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar;
    Bir haftaya kadar köye gidicez. Kardeşim ve ben akülerimizi değiştiricez. Kardeşiminki kapalı sanırım 26 amperlik iki aküsü var. Benimki açık kasalı. Jel akü daha kaliteli. İstanbul Anadolu yakasında akülerimizi değiştirecek, dürüst ve işini bilen bir yer biliyor musunuz? Kapalı kasaya 33 amperlik jel akü sığar mı? Ve maliyetleri bir çift jel ve kuru aküye göre ne olur?

Üye
    katrancalı Avatarı

Gerçek Adı
    Ata
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    03:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    9

kapalı kasanın boyutlarını ölçüp buraya yazsaydınız daha iyi olurdu aslında...

33ah'lik akülerin boyutları büyük oranda standarttır, 196mm X 131mm X 155mm şeklindedir... bu ölçüleri göz önünde tutarak kasanıza sığıp sığmayacağını tespit edebilirsiniz...

Kadıköy'deki medikalcilerin yakınlarında bulunan akücülerde jel akü bulabilirsiniz, ama ben olsam internetten online alışveriş yaparak alırdım aküleri, çünkü toplamda (33ah'lik) aküler yaklaşık 22 kilo gelecek, onları nasıl taşıyacaksınız bu sıcakta?

Üye
    baharrrr Avatarı

Gerçek Adı
    bahar kıroğlu
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    12:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende Alacagim jel akü fiyat arastiriyorum 70 amper cift akuye bir dokuzyuz dediler normalmi acaba? Akü fitatlari okasar yuksekmi

Üye
    kenn Avatarı

Son Giriş
    26.08-2016
    Saat
    19:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @baharrrr

Perpa'dan bir çift 33 Amperlik jel aküyü (70$+KDV) 480 TLye aldık. Size epey yüksek rakam söylemişler, tabii kalitesine göre değişir. Bize iki yıl bile garanti veremeyeceğini söyledi satıcı, normalde diğer kullanımlar için ömrü 10yıl ama akülü sandalye kullanıcıları için o kadar garanti veremiyorlarmış bilinçli kullanmadıkları için.