Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ebediyata Avatarı

Gerçek Adı
    m.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Fulmaks firmasından aşağıdaki sandalyeyi almak istiyorum.İsmi pek yaygın bir firma değil internette.
    Ürünlerini kullanan ve memnun olan var mı?

http://fulmaksakulusandalye.com/kolt...e-7895-comfort

Üye
    msait19 Avatarı

Gerçek Adı
    Sait
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:43
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    95

Fulmaks gayet dayanıklı bir marka. Ancak internet üzerinden sipariş verirseniz araç istediğiniz gibi çıkmayabilir. İmkanımız,varsa gidip deneyin öyle karar verin. Dış genişliği 66 cm günlük hayatta sorun teşkil edebilir. Pilot koltukludur. Şahsi görüşüm bu koltuklar hiç rahat değil. Aracı kullanırken sürekli kayarsın. Ben wollex w168 enjoy sipariş verdim internetten. Fabrikadan göndermelerine rağmen araç ilk gününde beni yolda bıraktı. Fabrikayı aradığımda durum bildirdim. Kumanda beyninde bu özellik mevrutmuş yani araç tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalacağını hissettiğinden otomatik kapanıyormuş.. Araç yarım saat sonra çalışır hale geldi. Ben rampayı çıkarken bu oldu. Bahsi geçen aracım elektromanyetik fren sistemi de yokmuş. Yani joystickten elini kaldırdığında veya ani fren yaptığında üç dört saniye sonra durabiliyordu. Şuan lamira B modeli kullanıyorum. Araç üçüncü yılında. Hiç kırığı falan olmadı. Arada on tekerleğin bilyesini değiştirdim. O da benden kaynaklı. Arabanın önünü kaldırıp gittiğimden kırılıyor . Tabi kaldırımlardan çıkıp indiğimi de saymazsam ... Diyeceğim şuan kullandığım araç gayet iyi. O kadar rampa çıkıyom bni hiç bırakmadı. Şuan düşünüyorum yeni bir araç alsam herhalde yine lamira b modeli alırım...

Üye
    ebediyata Avatarı

Gerçek Adı
    m.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cevap için teşekkürler.Maalesef deneme şansım yok herhangi bi bayiisi yokmuş direk fabrikadan satıyorlar.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:31
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Firma yerli ve ürettiği modeller de güzel, ürün zaten faturalı ve garantili bir ürün olacağı için hakkınızı arama konusunda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.