Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar ottobock start m1 sandalye aldım. sandalye oturma kismi hafif daha asagiydadi on tekerleklere gore.Ayarlanabilir sandalye olduğundan vidalarin yerlerini değiştirdim oturma kısmı şimdi düz oldu.Benim sorum şu bu zamana kadar hep düz sandalyede oturdum.Yani oturma kısmı arkaya doğru eğimli mi olması gerekiyor. Böyle bel kısmı daha rahat ediyo.Ama o zamn popoya daha çok baskimi oluyor acaba?Oturus pozisyonu nasıl olmalı?

Üye
    Cloud. Avatarı

Gerçek Adı
    Enes
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

o sandalyeyi kullandım ben çok kaliteli fiyatına göre. üst gövde kontrolün iyiyse hatta salla üst gövdeyi ellerını rahat kullnıyosan oturma kısmını düz diil tam tersi 80 dereceye kadar açılandır hafif agresif olur.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @deruni

panthera bu konuda emsalsizdir. Onun S3 modeli ile mukayese etmen belki yol gösterici olabilir:

Oturma yeri arkasının yerden yüksekliği 43cm (F), Oturma yeri önünün yerden yüksekliği 47 cm (G), Oluşan açı 7 derece (E).

S3 measure - Ottobock start m1 tekerlekli sandalye oturma eğimi nasıl olmalı?