Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karakaya_o Avatarı

Son Giriş
    21.04-2016
    Saat
    11:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar, tekerlekli sandalye tavsiyesi istiyorum babaannem için. Kendisi kullanmayacak, refekatçi sandalyesi mi yoksa normal manuel tip sandalye mi kullanmalıyız? Standartın biraz üstü bir kaliteye sahip ürün arıyorum. Akülü sandalye ihtiyacı yok. Önerileriniz nelerdir?

Üye
    AYAK Avatarı

Gerçek Adı
    Kaya
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Ottobock intro kullaniyorum ben cok rahat hafif seri oneririm.. iyi aksamlar. @karakaya_o

Üye
    karakaya_o Avatarı

Son Giriş
    21.04-2016
    Saat
    11:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @AYAK, yorumunuz için teşekkür ederim.

Guncellemeyi unutmuşum, Wollex W805 aldım. Sadece refakatçi kullanacağı için asıl avantajı refakatçiye. Ürün normal tip sandalyelere göre yarı yarıya hafif. Diz mesafesi ve kalça genişliği ortalama boyutlarda biri için gayet yeterli. 1.82 boy ve 100 kg biri olarak bende sığabildim. ) Frenlerinin kollarda olmasida kolaylık. İskelet yapısı gayet sağlam ve tok, takır tukur sesler gelmiyor. Benim durumumdaki kişiler için ideal. Tavsiyedir...