Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhaba Jetty jt 201 akülü sandalye hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? almayı düşünüyorum

Üye
    katrancalı Avatarı

Gerçek Adı
    Ata
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    03:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    9

sandalyeyi bizzat görmedim, ama özelliklerinden yola çıkarak birkaç şey söyleyebilirim...

öncelikle çok sıradan bir sandalye, farklı bir özelliği neredeyse yok gibi, kolçaklar enlemesine çekilerek oturma genişliğini birkaç santim artırıyor (tek bu özellik biraz farklı sayılabilir), bunun dışında söylenebilecek bir şey yok gibi...

motorlar (teki) 180W... pek çok akülü sandalye 200W-320W arasıyken bu biraz az görünüyor, wat olarak düşük olması tork açısından da düşük olduğunu gösterir, 70 kilo üzerindeyseniz tavsiye etmem...

ayrıca sandalyede 26A'lik aküler var görünüyor, bu da akü kutu ve bölmesinin küçük olduğunu gösteriyor olabilir, bu durumda ileride daha çok mesafe gidebilmek için sandalyeye daha yüksek amperli akü takmak istediğinizde size zorluk çıkarabilir...

ben olsam Wollex 111 veya Poylin P203 modellerine baktıktan sonra karar verirdim...

iyi alışverişler.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Ürün özellikleri çok zayıf ve güçsüz, ürünün sağlamlığı ve kalitesi de tartışılır. Eğer engelli sürekli kullanacaksa yani hem ev ortamında hem de dışarda kullanacaksa çabuk arıza yapabilir size sorun çıkartabilir. Ürünün fiyatı makul ancak sadece fiyat olarak değerlendirmek size ek masraflara yol açabilir. Engelli ürünü hem içerde hem dışarda kullanacaksa size tavsiyem sahibinden.com gibi sitelerden meyra,invacare,sunrise gibi kalitesi ve sağlamlığı kanıtlanmış ikinci el ithal ürünlerden almanızdır. Bu ürünlerin ikinci eli sizin alacağınız sandalyeden sağlam ve güçlüdür.

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Ilk defa akülü sandalye kullanacagim için acemiligimi atmak amacıyla almayi düşünüyorum bu sandalyeyi. Ayrıca sadece dışarıda kullanicam ve cok sıklıkla değil. Peki bu gucteki sandalye yokuslari çıkabilir mi ?

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @sırdaş Zorlanarak da olsa çıkar, motoru biraz güçsüz okadar.