TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    denizkızı Avatarı

Gerçek Adı
    Şilan
    Son Giriş
    25.05-2022
    Saat
    10:39
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    311
    Verilen Beğeniler
    42

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben yakın zaman içerisinde starlock minderden almayı planlıyorum. Hali hazırda yakın zamanda kalçamdaki yarayı güç bela iyileştirmiş durumdayım,yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. Fakat kafamda sorular var. Ben arabaya ellerimle kendimi hafif kaldırarak, ki kilomdan dolayı bu biraz zor oluyor, geçiyorum. Baktığımda 10 cm lik olanı bana uygun gibi görünüyor ama bu yüksekliğe geçip geçemeyeceğim konusunda şüphelerim var. Kalçamı hafif sürüklemek zorunda kalıyorum çoğu zaman ve bu arabaya geçerken minderin kaymasına da neden oluyor. Bu sebeple o yüksekliğe geçebilir miyim,geçerken minder altımdan kayar mı tereddütlüyüm. Bir de denemeden alınabilecek bir şey mi? Benim olduğum ilde bayiileri var mı bilmiyorum ama ya aldığım minderi kullanamazsam? Sonuçta en son 4700 gibi bir fiyat verildi,ucuz bir şey değil. Aldım kullanamadım lüksüm yok. Kafam çok karışık özetle...

Üye
    Cambaz16 Avatarı

Son Giriş
    19.06-2022
    Saat
    08:46
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bülent abi iyi günler
    Ocak ayında derin bir bası yarası vardı 5 aylık bir tedavide yara geçti ama sandalyeye oturduğumda deri ince olduğu için tekrar kanama yaptı tekrar geçti sonra tekrar kanadı havalı minder kullanmıyordum şimdi havalı minder alacağım starlock minderi çok pahalı olduğundan sürekli çalıştığım medikalci comfort plus havalı minderini önerdi diğer minderlere göre daha hesaplı minder hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234