Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sancaktepeli89 Avatarı

Gerçek Adı
    çagrı
    Son Giriş
    26.03-2015
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    S.a Arkadaşlar Wollex marka tekerlekli sandalye kullanıyorum aküsü 12 wolt 26 amper yazın hava güzel olduğunda dışarda zamanı yarım gün geçiriyorum sebebi şarjın az gitmesi yeni akü aldığımda da en fazla 4 5 saat dayanıyor şarj oda her gittiğim yerde biraz oyalanırken arabayı kapatıyorsam 33 amperlik akü alsam ne gibi faydası olur bana yada zararı olurmu akü satan satıcıya sordum akü kutusuna sığar ama 26 amperlik gibi esneme payı olmaz kutuda ve hiçbı yere çarpmaman lazım akü kutusu çatlar zarar görür felan dedi 1 günü rahat rahat dışarda geçirebilir miyim 33 amper aküyle arkadaşlar biraz kiloluyum ??

Üye
    inzibat Avatarı

Gerçek Adı
    ErdaL
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    03:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    12

Sığıyorsa bir iki saat fazladan faydası olur. Sonuçta kapasitesi daha fazla. Rampalarda kilo etkeniyle daha fazla tüketim oluyor bu da motorun zayıflığından kaynaklanıyor.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Yüksek kapasiteli akünün aracınıza hiç bir zararı olmaz, şarj süresi biraz uzayabilir okadar, akü tercihiniz deep cycle jel akü olsun hem gün içinde hem de ömür itibariyle daha uzun süre kullanırsınız

Üye
    sancaktepeli89 Avatarı

Gerçek Adı
    çagrı
    Son Giriş
    26.03-2015
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Life

Hocam kendim almıyorum belediyenin sosyal Yardımlaşma bölümü veriyor senelik akü kendi imkanım olsa alabilirdim dediğiniz marka akü teşekkür ederim yinede

Üye
    -GEBZELİ- Avatarı

Gerçek Adı
    gebzeli....yeterli.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    T.C.gerisi teferruat.
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    akülü araba tamircisi tanıdıgın varsa yada o aküleri kutuya tkabilecek elektirikden aküden anayan bir teknik eleman bulursan sıgdırırsın kutuya 33 anmper 2 aküyü vede akülerin kaliteliyse cok buyuk kar edersin arabanın yol alma menzilinde .tekrar soleyeyim iyi bir bilen gerekli o kutuya onu sıgdırman icin .