Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ismailtunc Avatarı

Gerçek Adı
    ismail tunç
    Son Giriş
    06.07-2016
    Saat
    02:34
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar Merhaba; Ben yıllardır hep meyra marka akülüleri kullandım ve malesef hepside 2.eldi. artık sıfır almak istiyorum ve kararım meyra optimus 2 idi ancak Almanya'da bulunan bu aracın fabrikası iflasın eşiğindeymiş ve 6-7 aydan önce teslimat yapmıyorlarmış, dolayısıyla meyra'dan vazgeçtik.
    Sizlerden ricam içinizde invacare g40 yada invacare g50 kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa çok mutlu olurum ....

791 kucuk - İnvacare g40 ve g50 marka akülü sandalye hakkında bilgisi olan var mı?

Üye
    KAYAKÖY Avatarı

Gerçek Adı
    mahir arslan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    KÜTAHYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ben g40 değil fakat invacare 63e pro modeli kullandım eski modellerdenmiş yurt dışından ikinci el geldi her türlü parçasında usa damgası vardı ingilterde imal edilmiş yurt dışında kimler ne kadar ve nasıl kullandı bilmiyorum bana 2004 yılının ağustos ayında geldi 8 yıl aralıksız kullandım sadece akü ve lastik değiştirdim hiç bir zaman yolda kalır derdim olmadı kalite olarak invacareyi tavsiye ederim almak isterseniz mağazasına gidip iyice inceleyin elektronik parçaların üzerinde madein china veya p.r.c yazıyorsa taklittir benim durumuma düşmeyin %100 türk malı diye aldım çin malı çıktı aldığım firma hertürlü sorunumda yardımcı oluyor fakat kalite istediğim gibi değil

Üye
    ismailtunc Avatarı

Gerçek Adı
    ismail tunç
    Son Giriş
    06.07-2016
    Saat
    02:34
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler ancak inceleme şansım malesef yok çünkü firmanın elinde yok siparişle geliyormuş. umarım performansı iyidir