Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    diyarlı Avatarı

Gerçek Adı
    gülser
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben akülü tekerlekli sandalye almayı düşünüyorum, son zamanlrda bütün markalar iiiknci yıla girmeden arızalanıyor, önerisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi bütçem 2000 2500 bin lira

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Maalesef, bu fiyata satılan akülü sandalyeler her açıdan en alt kılasman sandalyelerdir. Ürünlerin bu fiyata satılabilmesinin tek yolu kaliteden ödün vermektir. Marka fark etmeksizin bu böyledir... Bence burada önemli olan ürünü nereden satın alacağınız. Garanti kapsamında ürünün tamir süreci çok önemlidir. Garanti kapsamında ilk tamirat işleminde kargo bedelinin firma tarafından karşılanması, bu süreçte verilen hizmetin kalitesi, güvenilirliği...

Akülü sandalye için şuradan bakıp tercihte bulunabilirsiniz: akülü tekerlekli sandalye | düşük fiyattan yüksek fiyata olacak şekilde filtreli
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    diyarlı Avatarı

Gerçek Adı
    gülser
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

tşkler yardımcı olduğunuz için. ben daha önce wolex kullandım ikinci yılı bulmadan heryerinde hasar oluştu artık tamirde olmuyor ve arızada anlaşılmıyor bir yıl geçtikten sonra aküleri yenilettim aküleri yenilettikten sürekli yarı yolda bırakıyor üç kez firmaya gönderdim sorun halledilmedi

Üye
    KAYAKÖY Avatarı

Gerçek Adı
    mahir arslan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:07
    Yaşadığı Yer
    KÜTAHYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

kim ne derse desin türkiye çinin çöplüğü gibi dediğiniz fiyatlara bir veya iki yıl kullanabileceğimiz ürünler alabiliriz ikinci yıl dayanırlarsa ne mutlu bülent beyin dediği gibi marka model fark etmez 1700 liralık ürünü 2500 liraya alıp sadece firmanın garantisine güvenebilirsiniz 800 liralık fark için firma size iyi davranırmı bilmem tek bildiğim yerli üretim diyen firmaların çin hurdaları kullandıklarıdır karar sizin

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Sahibinden.com da ikinci el kaliteli ürünler olabiliyor. Garantisi olmadığı için görmeden, denemeden almayın...

Üye
    tgbrk34 Avatarı

Gerçek Adı
    Tuğberk
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Beylikdüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

wollex akülü arabam bozuldu: http://www.engelliler.biz/forum/teke...zalaniyor.html

çin malı arabadan uzak durun satan ne derse desin uzak durun
    onun haricinde 2.500 senin bütcen mi? içinde devetin verdiği 1.700 var mı?

Üye
    diyarlı Avatarı

Gerçek Adı
    gülser
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    devletin yok devlet vermedi