Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar, biliyorsunuz 10 yıldır tekerlekli sandalyemde havalı minder kullanıyorum ve gözüm kapalı herkese de tavsiye ediyorum... Ancak maalesef bu minderler pahalı bir fiyata sahip ve çoğu kişi bu nedenle satın alamıyor. İşte şimdi size ekonomik fiyatla sahip olunabilecek ve deneyimlerime göre mükemmel bir konfor ve koruma sunan aşağıdaki yeni minderi öneriyorum.

Ürünün tüm detaylarına şuradan ulaşabilirsiniz: SNS-M Hava Dolaşımlı Tekerlekli Sandalye Minderi

16\816 buyuk&en=250 - Tekerlekli sandalye minderi: hem hava dolaşımlı hem de ekonomik

Kendi deneyimime gelince: minderi 5 gündür her an kullanıyorum. Her açıdan çok çok memnunum.

1- Minderin konforu çok iyi. Başta diğer havalı minderlere göre daha sert bir malzemeden yapılmış olmasından dolayı konfor açısından tereddütlerim vardı, ama kullandıkça bu tereddütün boş olduğunu anladım. Doğru hava basınç ayarıyla kullanıldığında konfor açısından 10/10

2- 10 cm yükseliğinde hücrelerden oluşması ve iki yollu/subaplı olması terlemeyi ve basıncı azaltmak konusunda çok başarılı. 10 saati aşkın süre oturduğumda bile en küçük bir kızarıklığa neden olmadı. O kadar ki, roho kullandığımda roho'nun hücreleri gri iz yapardı ve 15-20 dakika dinlenince azalarak geçerdi, bunda o izler ya olmuyor ya da çok çok az oluyor. Doğru hava basınç ayarıyla kullanıldığında basıncı önleme açısından 10/10

3- İki subaplı olması, bir yana aşırı yüklenildiğinde ya da sandalyeden transfer aşamasında kalçanın yere değmesi riskini büyük oranda azaltıyor. Bu açıdan 8/10

4- Kalın malzemeden yapılması patlama riskini diğer havalı minderlere kıyasla büyük oranda azaltmış. Daha net konuşmak için minderi 3-5 ay kullanmak lazım ama, ilk anda bakıldığında "bu ürün zor patlar" dememek işten değil. Bir de benim yaptığım gibi subaplar arkada olacak şekilde kullanılırsa, subaplar da riskin dışına çıkartılır ve minder uzun yıllar sağlam kalabilir. Sağlamlık açısından 10/10

5- Kaymayan/mat bir yapıda olması benim gibi sürekli öne doğru kayma eğilimi olan biri için mükemmel bir avantaj yarattı. roho kullanırken o kadar kayardım ki, yarım satte bir birinin yardımıyla kendimi düzeltmek zorunda kalırdım. Hatta beni görenler bilir, öne kaymamak için kollarım her an sandalyemin kolçağına yapışık dururdu! Bu minderi kullanmaya başlayınca neredeyse hiç kaymıyorum. Benim için mucize gibi oldu. Kaymayı önleme açısından 10/10

6- Kılıfın iki ucunda bulunan cırtcırtlı şasiye sabitleme bantı minderin öne (minder ters konursa arkaya) kaymasını önlüyor. Ayrıca kılıfın tabanı da kaymayı önleyen malzemeden üretilmiştir. Bu açıdan 10/10

7- Kalite/fiyat açısından 10/10

Mindere dair ilk izlenimlerim bunlar. İlerleyen aylarda olumlu-olumsuz görüşlerimi burada paylaşmaya devam edeceğim. Zaman içinde ürünü edinip kullanacak arkadaşlar da görüşlerini paylaşacaktır zaten.

Sıcakların başladığı şu günlerde olası yara riskine karşı önlem almak gerek. Tavsiye ederim.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mehmet zengin Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    03.02-2017
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    CANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

havalı minderler güzel oluyor ama kolay patlıyor bir delik 2 delik 3.delik derken heryeri yamalık oluyor 1200 tlye aldığım minderi kullanamıyom attım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Haklısın Mehmet. Havalı minderlerin en büyük dezavantajı bu patlama olayı. Ama yukarıda da yazdığım gibi, hem bu yeni ürünün malzemesi diğer havalı minderlere göre çok çok çok daha kalın hem de subaplar arkada olacak şekilde kullanılırsa, subap bulunan hücrelerden patlama riskini de bertaraf etmiş oluyorsun... Tabii yeni bir ürün ve 3-5 ay denedikten sonra bu konuda görüş belirtmek daha doğru, ama ilk izlenimim, bu ürün kolay kolay patlamaz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    tgbrk34 Avatarı

Gerçek Adı
    Tuğberk
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Beylikdüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturanboğa 750tl kim verecek ona bası yarası çeken çok kişi var bunu almaya kaç bin kişinin parası var.?

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim anlamadığım bu ve benzeri miderler omirilik felçlileri için kullanılması gereken ekmek gibi su gibi önemli şeyler bunu doktorda biliyor devlette hal böyle iken neden sgk bunu karşılamaz bu konuda bir gelişme olmaz

Üye
    blake Avatarı

Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

minderlerle ilgili hiçbir şey duymak görmek istemiyorum.

hiçbir şeyden emin değilim çünkü.

Üye
    sabi_sabi Avatarı

Son Giriş
    04.02-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    ege ili
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

neden blake onlara ihtiyacımız var görmek bilmek zorundayız biz kalkıp ayaklanalımmı yürüyüş yapalım mı

Üye
    yigit67 Avatarı

Gerçek Adı
    Yiğit
    Son Giriş
    12.04-2017
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent abi minderi roho ile kıyaslar mısın rahat mı 12 saat otursak kızarıklık yapar mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Yiğit, aldığım günden bu yana kullanıyorum. Yukarıda yazdığım değerlendirmelerim ve memnuniyetim aynen devam ediyor. İki tane roho'm var evde, onları değil bunu kullanıyorum. Sabah 8:30'dan akşam 24:00'a kadar aralıksız üzerindeyim. Hem oturma konforu harika hem de bası riski mükemmel şekilde bertaraf ediliyor.

Ürünü kullanan kişi sayısı arttıkça, memnuniyet belirten değerlendirmeler de çoğalacaktır zaten. Siteden üye arkadaşlarımız da aldı. Onlar da görüş belirtirse çok güzel olur...

Üye
    karbeyazı Avatarı

Son Giriş
    28.03-2015
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu minderin garanti durumu nedir sayın yönetici bey garantisi hakkın da bişey yazmıyor

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Ürün satış sayfasının en altında garanti bilgisi yer alıyor. 2 yıl garantisi bulunur. Ama tabii patlamaya karşı bir garanti olamaz.

Üye
    CAN_KUŞ Avatarı

Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fıyat rohoya gore gayet ıyı bıraz kalıtelı olması yeterlı olacaktır

Üye
    yigit67 Avatarı

Gerçek Adı
    Yiğit
    Son Giriş
    12.04-2017
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uzun araba yolculuklarında kullanılmak üzere 5 cm liğide yapılırsa güzel olur

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Yiğit, araç için 7 cm olan şu minder düşünülebilir: Havalı, kauçuk tekerlekli sandalye minderi

Üye
    mırro Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    16.12-2013
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    Silivri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben bu minderden aldım.1aydır kullanıyorum ilk oturduğunuz zaman roho göre biraz sert hissediyorsunuz ama zamanla alışıyorsunuz.12-18 saat arası oturuyorum herhangi bir kızarıklık olmadı.minderi havasını kendi ağırlığınıza göre iyi ayarlayın

Sayfa 1 / 3 123 SonSon