Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ipek hanım sandelyenizin özelliklerinde çıkarılabilir döşeme yazıyo ben buna güvenemem bana ilk sandelye aldığımızda döşemesi çıkanlardandı eşim şunu bir deneyim diye allahtan üstüne oturdu ve ne oldu derseniz döşemesi çıktı eşim küt yerde taktı bidaha denedi gene yerde sırasıyla kayınpeder evdekiler yere serildiler allahatan ilk beni oturtmadılar sandelyeniz güzel gözüküyo fonksiyonel ama döşemesi yerinden çıkar diye güvenemiyom

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Deruni kardeş öncelikle teşekkür ederim,sandalyemin modeli ımc8014,kargo dahil 400 TL'ye aldım,450 idi 50 TL indirim yaptılar,ben bu sandalyeyi kesinlikle tavsiye ederim,otururken döşemesinin çıkması imkansız,sağlam monte edilmiş,daha hiç çıkarmadık,zaten alalı 2 gün oldu,sandalye de çok sağlam,kaliteli,hem de aliminyum ve hafif,arka tekerler bir kliksle hemen çıkabiliyor,ve dolgu,sandalyenin sırt kısmı dik ama arkaya doğru yatabiliyor,ayrıca yan taraftaki kolçaklar komple çıkarmaya uğraşmadan arkaya doğru açılabiliyor,ayak koyulan yer ise metal değil sert plastikten ve komple çıkabiliyor,katlanabiliyor,sandalyem asansörümüze sığıyor,çok yer kaplamıyor,gerçi ben evde kullanmak için aldım,meyra 3600 model sandalye de çok sağlam ve kaliteli bir sandalye,hatta benim sandalyemden daha dayanıklı bence,ama benim sandalyem daha şık ve daha fonksiyonel,meyranın kolçaklarının komple çıkması gerekiyor,onun da döşemesi kumaş ama çıkarılıp takılan cinsten değil,meyranın sırt kısmı arkaya doğru yatmıyo ve kolçakları arkaya doğru çıkmıyor,bir de meyranın 3600 modeli çelik,benim sandalyemden biraz daha ağır olabilir,ama maddi imkanınız varsa ben size meyra eurochair modelini tavsiye ederim,ama tabi ben de sandalyemden şimdilik çok memnunum....

Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

güle güle kullan ipek kardeş

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim, İsmail kardeş....

Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

ipek kardeş, ben yıllardır altta linkini verdiğim kifas'ları kullanıyorum. çok sağlam çağdaş görünümlü iskemleler. sadece 2-3 yılda bir döşemesini değiştiririm. elimde 3 tane var, arabada, evde ve işyerinde.
    sadece az ağır, ağır olması da sadece arabadaki için sorun.
    aklınızda bulunsun. döşemesi yıpranınca ankara'dan istiyorum ve tamamen yeni oluyor

Kifas Ortopedik: Kasırga Serisi

Üye
    MELEKDERYA Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İsmail Bey, keşke daha önce yazsaydınız gider bakardım,Mersin'de de bayileri varmış,ama yine de bir ara gider bakarım,bir aydır gerek internette gerekse burda çok araştırdım sizin dediğiniz bu sandalyeler benim sandalyemden ve araştırdığım bütün sandalyelerden görünüş olarak renk olarak daha farklı görünüyor,pembesi bile var

Üye
    byecool Avatarı

Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İpek Hanım

Almış oldugunuz tekerlekli sandalyede geriye düşmeyi engelliyen anti-tipper sistemi istenildiğinde çıkarilabiliyor mu?Genel olarak sandalyeden memnun musunuz?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12